چگونه با استفاده از «درمارولر» علامات کشش را از بین ببریم؟

درمان علامات کشش :

علامات کشش پارگی‌های کریه منظری در پوست هستند که معمولا به علت بارداری ایجاد میشوند، البته می‌توانند به علت بلوغ ،اضافه وزن سریع یا بدنسازی نیز رخ دهند.

ما این علامات را در زنان متصور می‌شویم اما علامات کشش می‌توانند در مردان نیز رخ دهند.

یک علامت کشش چه شکلی دارد؟

یک علامت کشش به شکل یک خط کمی برآمده در پوست است که رنگ قرمز یا بنفش دارد، بافت آن با بقیه پوست متفاوت است ولی با درمان در طی زمان کمتر به چشم می‌آید.

چه چیزی باعث ایجاد علامات کشش می‌شود؟

علامات کشش هنگامی رخ می‌دهند که پوست بیش از رشد طبیعی کشیده شود. پوست موفق به هنگام ماندن با رشد طبیعی نمی شود و در نتیجه کشیده یا شکافته می‌شود. وقتی پوست تحت فشار زیاد کشیده شود، تولید کلاژن معیوب می‌شود و این به آن معناست که پوست شکننده می‌شود و قابل شکستن و پاره شدن خواهد شد.

نکته مهمی که باید بخاطر داشت این است که علامات کشش به سلامت شما آسیبی نمی رسانند و می‌توانند صرفا یک مشکل زیبایی تلقی شوند. اما آنها زشت بنظر می‌آیند و حتی در تابستان کریه تر میشوند. این فصلی از سال است که شما میزان بیشتری از بدنتان را در معرض دید قرار می‌دهید و علامات کشش روی شکم و ران‌ها و سینه‌های شما می‌تواند شرم آور باشد. این مورد است که بر اطمینان و اعتماد به نفس شما تاثیر می‌گذارد.

علامات کشش می‌توانند با گزینه‌های مختلفی درمان شوند که ژل ها، لوسیون‌ها و کرم‌ها تا درمان با لیزر و جراحی را شامل می‌شوند. اما یک مورد دیگر را مورد توجه قرار دهید، درمان با «درمارولر»

درمان علامات کشش با درمارولر :

این روش درمان تحریک بدن به بهبود خودش توسط تولید کلاژن را هدف قرار می‌دهد. دستگاه «درمارولر» این کار را انجام می‌دهد اما سپس این پروسه را گسترش می‌دهد، بنابراین پوست بیش از حد نرمال بهبود می‌یابد. این بهبودی باعث ضخیم شدن پوست می‌شود که منجر به کمرنگ شدن و حتی ناپدید شدن علامات کشش میگردد.

درمان با استفاده از یک رولر صورت می‌گیرد که منافذی را در لایه خارجی پوست با «اپی درم » ایجاد می‌کند. هنگامیکه دستگاه روی پوست شما غلتانده می‌شود، سوزن‌های قرار گرفته در آن باعث بازشدن منافذ پوست می‌شوند.

اندازه سوزن به گوشتی بودن پوست بستگی دارد. سوزن‌های بلندتر برای پوست گوشتی استفاده می‌شوند.

این روش درمان معمولا شامل استفاده از یک کرم، لوسیون یا ژل خاص روی پوست بعنوان مواظبت در مرحله نقاهت می‌شود. این تاثیر بعلت بازشدن منافذ توسط «درمارولر» افزایش می‌یابدکه بمعنای جذب بالاتر و نتایج بهتر است. به علاوه ،سرم‌ها یا اسانس‌ها نیز می‌توانند به عنوان آبرسان پوست عمل کنند که پوست را نرم، صاف و جوان نگه می‌دارد. درمان با درمارولر می‌تواند در خانه، توسط یک رولر خانگی مخصوص انجام شود.

نتایج درمان علامات کشش با درمارولر :

این علائم به نوع پوست شما، وسعت علامات کشش، تعداد دفعات استفاده از درمارولرو واکنش فردی شما به درمان بستگی دارند.

هر فرد به طور متفاوتی به این درمان پاسخ میدهد، بعضی از افراد سریعتر از بقیه به درمان پاسخ میدهند. اما بطور معمول شما میتوانید انتظار مشاهده نتیجه درمان دریکماه بعد از آن را داشته باشید. بسیاری از افراد در میابند که علامات عمل کشش آنها در عمل ناپدید شدند، هرچند بعضی دیگر ممکن است متوجه شوند که علامت کشش در آنها کمرنگ شده، اما جای اندکی باقی مانده است؛ اما اکثریت افراد از نتیجه راضی هستند.

آخرین بروزرسانی: دی 7, 1395  

تیر 15, 1395   1629   admin    {:fa}پوست بدن{:}{:en}body-skin{:}    
مجموع 7 آراء:
1

Tell us how can we improve this post?

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟

سوال خود را بپرسید!

زمانی که جوابی داده شد / بروزرسانی شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنید.

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟

سوال خود را بپرسید!

زمانی که جوابی داده شد / بروزرسانی شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنید.

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟