چه چیزی باعث پیری پوست می‌شود و «درمارولر» چگونه میتواند بعنوان یک راه حل ضدپیری پوست عمل کند؟

کیفیت پوست شما یادآور بسیار واضحی از روند پیری است. با پیرشدن پوست ،خطوط، چروک ،نقاط پیری و مناطق تضعیف شده پوست ظاهر میشوند. این علائم پیری قابل توجه تر میباشند:

  • اطراف چشم‌ها (خطوط پنجه کلاغی)
  • در عرض پیشانی
  • گوشه‌های دهان (خطوط خنده)
  • زیر چشم‌ها 0کیسه زیر چشم )

پیری یک پروسه پیوسته است که بطور طبیعی در اواسط دهه بیست سالگی آغاز می‌گردد. تولید کلاژن درون پوست کند می‌شود و الاستین، ماده‌ای که باعث برگشت پوست به حالت اولیه می‌شود، خاصیت کشسانی کمتری خواهد داشت.

سلولهای مرده پوست باسرعت کافی نمی ریزند و تولید سلولهای پوستی جدید ممکن است قدری کاهش پیدا کند.

همچنین غالبا تعدادی از عوامل خارجی با پروسه طبیعی پیری همراه می‌شوند و باعث پیری زودهنگام پوستمان می‌شوند. اغلب موارد پیری زودرس پوست نتیجه قرار گرفتن در معرض آفتاب است.

قرار گرفتن در معرض اشعه خورشید بدون محافظت از پوست به مدت چند دقیقه از روز می‌تواند تغییرات قابل توجهی را طی چنسال در پوست ایجاد کند.

کک و مک، نقاط پیری، سیاهرگ‌های عنکبوتی پوست، پوست زبر و چرمی، چین و چروک ریزی که با کشیدن پوست رفع می‌شوند، پوست شل و لکه دار، اکتینیک کراتوزیس ( قسمتهای کلفت زگیل مانند، زمخت و قرمز در پوست) و سرطان پوست می‌توانند به قرار گرفتن در معرض نور خورشید برگردند.

عوامل خارجی دیگر مانند حالتهای چهره ی تکرار شونده ،جاذبه، حالت خوابیدن و سیگارکشیدن میتوانند باعث پیری نابهنگام پوستمان شوند.

با اینکه بسیاری از ما حاضریم هرچیزی را در ازای محافظت از جوانی بدهیم، اما این یک حقیقت است که پیری جزئی از چرخه زندگی است که نمیتوان آنرا متوقف کرد. تحقیقات علمی در زمینه جلوگیری از پیری به افزایش گزینه‌های درمان جدید و امیدبخش ادامه می‌دهد که یکی از این موارد درمارولر است.

«درمارولر» به عنوان درمان پیری پوست :

«درمارولر» یک روش درمانی بسیار موثر برای پیری پوست است. این دستگاه را 2 تا 3 بار در هفته استفاده کنید تا خطوط ریز و چین و چروک پوستتان کاهش پیدا کند. چندین بار غلتاندن این دستگاه روی پوستتان تولید کلاژن را تحریک میکند که بعنوان یک راه حل ضدپیری عمل میکند. سپس کلاژن به سمت بالا فشرده می‌شود و باعث می‌شود پوست کلفت تر، محکم تر و جوان تر بنظر برسد.

هنگام استفاده از این دستگاه در اطراف چشم مراقب باشید، آن را روی پلک چشم استفاده نکنید. همچنین برای لب‌ها به همان اندازه احتیاط کرده و از لمس لب توسط دستگاه خودداری کنید.

بعد از غلتاندن آن روی پوست ،روی ناحیه هدف اسانس ضدپیری کوآنزیم کیوتین بمالید. منافذ متعدد ایجاد شده طی نیدلینگ به نفوذ بسیار بیشتر از حالت عادی این ماده فعال به پوست کمک میکند. برای 10 دقیقه آن را رها کنید.

این افزایش جذب به این معنی است که این مواد قادرند که به لایه‌های عمیق تری از پوست برسند که در آن نواحی بیشترین اثر را خواهند داشت. شما میتوانید اسانس خالص کلاژن را استفاده کنید تا پوست را مرطوب کنید و برای رشد کلاژن پشتیبانی بیشتری ارائه کنید.

اثر این اسانس‌ها با استفاده ازماسک‌های صورت مانند«ماسک صورت ضدپیری و شفاف کلاژن »و «ماسک صورت کلاژن آبرسان » افزایش می‌یابد. بسته کامل بازسازی پوست و ضدپیری را ببینید.

نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است، به علت نوع پوست شما وحد پیشرفت پروسه پیری در آن.

علاوه بر این باید به یاداشت که ما واکنش‌های فردی به درمان داریم و این به آن معناست که بعضی از افراد نتایج سریعتری نسبت به بقیه نشان میدهند.

آخرین بروزرسانی: دی 7, 1395  

تیر 15, 1395   1160   admin    پوست صورت, محصول دکتر رولر    
مجموع 2 آراء:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟

سوال خود را بپرسید!

زمانی که جوابی داده شد / بروزرسانی شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنید.

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟

سوال خود را بپرسید!

زمانی که جوابی داده شد / بروزرسانی شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنید.

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟