من از جای جوش هایم راضی نیستم، چگونه میتوانم با راه حل‌های خانگی جای جوش را ترمیم کنم؟

جای جوش یکی از عوارض ناخوشایند آکنه است و باعث اضطراب زیاد فرد می‌شود. بیشتر افرادی که در نوجوانی جوش میزنند احساس میکنند که به اندازه کافی بدشانس هستند که یک یادآور دائمی از این شرایط ناخوشایند ایجاد کنند.

اما جاهای جوش قابل درمان هستند. برای حل این مشکل راههای گوناگونی وجود دارد و یکی از این روشها شامل «درمارولر» می‌شود. اگر شما یکی از این افراد هستید،پس هدف این بخش شما هستید. این بخش شامل اطلاعاتی درباره انواع مختلف جاهای جوش و نحوه درمان آن‌ها با «درمارولر» است.

اخطار: «درمارولر» فقط برای درمان جای جوش مناسب است و برای جوشی که هنوز فعال است توصیه نمی شود. این ممکن است باعث خونریزی و تشدید بیشتر شرایط شود. پس جوش را قبل از جای آن درمان کنید.

اساسا جای جوش نتیجه ی ناتوانی پوست در ترمیم خود است. «درمارولر» با گسترش پروسه التیام نقش ایفا میکند که منجر به چهره بی نقص و بدون رد می‌شود. هر کدام از «درمارولر»‌ها اگر با بسته ترمیم جای جوش استفاده شوند، نتایج شگفت انگیزی درناپدیدکردن نشانه‌های بارز مشکل خواهند داشت. این باعث نتایج بهبود سریعتر می‌شود و به برگرداندن اعتماد به نفس کمک می‌کند.

بسته ترمیم جای جوش به بهبود ظاهر این نوع جاهای جوش کمک می‌کند:

جای جوش(اسکار) یخ شکن: گودال‌های عمیق که متداول ترین و یک نشانه کلاسیک جای جوش هستند.

جای جوش (اسکار) واگنی: اسکارهای گوشه دار که معمولا در شقیقه و گونه‌ها رخ می‌دهند و می‌توانند سطحی یا عمیق باشند. این اثرات شبیه جای آبله مرغان هستند.

جای جوش (اسکار) چرخان : اسکارهایی که حالت موج مانند به پوست می‌دهند.

دلیل ذکرکردن اعتماد به نفس این است که جاهای جوش باعث می‌شوند که افراد نسبت به چهره شان احساس آگاهی کنند که به کیفیت زندگی آنها اثرگذار خواهد بود. در موارد بسیاری این موضوع از نوجوانی ادامه می‌یابد و تا بزرگسالی باقی می‌ماند.

«درمارولر» یک سری کانالهای کوچک در پوست شما ایجاد می‌کند که بعنوان یک معبر برای محصولات محافظت از پوست که برای ترمیم جای جوش موثرند، عمل میکنند. این محصولات به سرعت بخشیدن به پروسه ترمیم کمک می‌کنند. همچنین پوستتان را آبرسانی می‌کنند تا تازه تر و جوان تر احساس شود.

در نتیجه درمان جای جوش با استفاده از «درمارولر» جاهای جوش کوچک و ریز ناپدید می‌شوند، حتی جاهای جوش کلفت و برآمده با کمرنگ شدن علائم بهبودی نشان می‌دهند. این اثرات همچنان وجود دارند ولی بسختی دیده می‌شوند، مگر اینکه از نزدیک دقت شود.

این یک مساله مهم است : اگر شما جاهای جوش برآمده و اسکارهای متراکم یخ شکن دارید، به یاد داشته باشید که «درمارولر» نمی تواند ضمانت کند که اینها ناپدید شوند. اما کاری که انجام می‌دهد این است که باعث می‌شود کمتر از قبل قابل توجه باشد.

اگر «درمارولر» بطور منظم استفاده شود، بهبودی بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی قابل ملاحظه خواهد بود. خیلی از افراد متوجه می‌شوند که جاهای جوش آنها بعد از یکماه از درمان بهبود پیدا کرده است ،هرچند اندکی از افراد فقط بعد از یک هفته پس از درمان این بهبودی را مشاهده کرده اند. همانند درمان پیری، نتایج درمان جاهای جوش به پاسخ فردی بستگی دارد. بعضی از افراد سریع تر از سایرین بهبودی را مشاهده می‌کنند.

مهم این است که صبور باشید و اجازه دهید که نتایج واضح شوند. این نتایج تا 12 ماه بعد از آخرین جلسه «درمارولر» شما ادامه خواهند داشت.

آخرین بروزرسانی: دی 7, 1395  

تیر 15, 1395   1567   admin    پوست صورت    
مجموع 1 آراء:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟

سوال خود را بپرسید!

زمانی که جوابی داده شد / بروزرسانی شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنید.

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟

سوال خود را بپرسید!

زمانی که جوابی داده شد / بروزرسانی شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنید.

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟