سلولیت چیست؟ چه چیزی باعث ایجاد سلولیت می‌شود و چگونه میتوان با درمارولر سلولیت را از بین برد؟

سلولیت چیست؟

سلولیت اثر «پوست پرتقال» است که در شکم، ران‌ها دیده می‌شود و به پوست ظاهر چال دار می‌دهد. این بعنوان یک عامل مهم در موضوع تصویر بدن و اعتماد به نفس درنظر گرفته می‌شود.

سلولیت یک مورد پزشکی نیست ولی نامی است که به اثری می‌دهند که هنگامیکه چربی زیرپوست فشرده می‌شود و باعث می‌شود پوست حالت ناهموار و چال دار پیدا کند.

این چربی زیرپوستی درواقع یک مجموعه از ۳ لایه است که زیر اپی درم و درم قرار دارد. این چربی در قالب اتاقک‌های بزرگ احاطه شده توسط رشته‌های بافت پیوندی ساختاریافته که به عنوان تجهیزات ذخیره سازی چربی عمل می‌کنند.

این اتاقک‌ها در زنان از مردان بزرگتر هستند و این دلیل استعداد بیشتر سلولیت در زنان است. به علاوه زنان نسبت به مردان مقادیر بیشتری در بدنشان دارند و گرایش به ذخیره آن در اطراف باسن، ران دارند

علل سلولیت :

عوامل سبک زندگی یه علت هستند، اما هورمون‌ها بویژه هورمون زنانه استروژن نیز از علل سلولیت می‌باشند. بنابراین متاسفانه در این مورد زنان با بالا رفتن آن در زمانهای بخصوصی در زندگیشان مانند بلوغ شکست می‌خورندو باعث گستره‌ای از اثرات شامل سلولیت می‌شود.

ما آگاهیم که شیوه زندگی نامناسب می‌تواند باعث ایجاد سلولیت شود اما حتی یک رژیم غذایی سالم و ورزش نیز نمی توانند از ایجاد این شرایط آزاردهنده جلوگیری کنند. این موارد می‌توانند باعث بهبود این وضع شوند. اما باعث از بین رفتن سلولیت نمی شوند. حتی زنان ورزشکار لاغر و متناسب نیز دچار سلولیت می‌شوند.

اگر مادرتان یا سایر زنان نزدیکتان سلولیت دارند، شما نیز احتمالاهمان صفت را خواهید داشت. حتی اگر شما لاغر و آراسته باشید، این شما را در برابر سلولیت حفاظت نمیکند.

عوامل دیگری که برمیزان سلولیت و پیدابودن آن درشما تاثیرگذار هستند شامل موارد زیرمی شود :

  • رژیم غذایی نامناسب
  • رژیم غذایی مد
  • متابولیسم پایین
  • کمبود فعالیت بدنی
  • تغییرات هورمونی
  • دهیدراتاسیون (ازدست دادن آب)
  • چربی کل بدن
  • کلفتی و رنگ پوست شما

درمان سلولیت با درمارولر :

یکی از جواب‌های مشکل سلولیت «دکتررولر» است. این دستگاه کوچک (دستی) لایه بالایی پوست را نفوذپذیر می‌کند اما درد و خونریزی ندارد. این دستگاه باعث ایجاد یک سری سوراخ‌های ریز داخل پوست نفوذ و  بافت کلاژن و الاستین را تحریک می‌کند و استفاده از کوکتل های مزوتراپی مخصوص سلولیت باعث برطرف کردن این توده های آزار دهنده می شود

سلولیت ،همراه با اسکارهای عمیق و علامات کشش به درمارولری با میکرونیدل های بلندتر احتیاج دارد. برای مثال سوزن سایز ۲یا ۱/۵

نتایج درمان سلولیت با درمارولر :

جلسات منظم درمارولر به معنای کاهش علایم سلولیت و پوست بهترست. همچنین با همراهی کرمهای ضد سلولیت(ترجحا کوکتل)به خوبی عمل می‌کند و باعث بالابردن اثربخشی آنها می‌شود.

 

 

آخرین بروزرسانی: اردیبهشت 21, 1396  

تیر 15, 1395   1326   admin    {:fa}پوست بدن{:}{:en}body-skin{:}    
مجموع 0 آراء:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟

سوال خود را بپرسید!

زمانی که جوابی داده شد / بروزرسانی شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنید.

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟

سوال خود را بپرسید!

زمانی که جوابی داده شد / بروزرسانی شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنید.

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟