دلیل استفاده شما از برند درمارولر چیست ؟

برند درمارولر

برند درمارولر دکتر رولر با مدارک و تاییدیه های بین المللی، کیفیت، استاندارد و اثربخشی فوق العاده و همچنین جنس و نوع سوزن ها و شرایط استریلیزه شدن و بسته بندی محصول به پرفروش ترین درمارولر در جهان تبدیل شده است.

دلیل استفاده شما از برند درمارولر

زمانی که از برند درمارولر دکتر رولر استفاده می کنید چه اتفاقی بر روی پوست شما می افتد ؟

  • ایجاد فرصتی برای تنفس لایه های زیرین از طریق باز شدن روزنه های موقتی مسدود و منافذ پوستی
  • واکنش لایه های زیرین نسبت به تحریک پوست جهت تولید و تامین کلاژن و الاستین برای قسمت مشخص
  • از بین رفتن سلول های مرده پوستی و جایگزین شدن و شکل گرفتن سلول های جدید
  • ایجاد بافت جدید و سالم پوستی به منظور جوان سازی پوست
  • کلاژن و الاستین، شکاف های پوستی و آثار جوش و زخم و منافذ باز را از مسیر لایه های زیرین پر می کند و تحریک این دو باعث از بین رفتن و محو شدن طبیعی آثار زخم و جوش، علامت های کشش پوست، سلولیت، چین و چروک و خط پیشانی و خنده می شود.

مدرک و تاییدیه بین المللی برند درمارولر دکتر رولر

دستگاه دکتر رولر توسط شرکت آلمانی AeMI World طراحی شده است و با نمایندگی شرکت MOOHAN کره جنوبی در این کشور تولید شده است و دارای مدرک و تاییدیه بین المللی صنایع دارویی و غذایی آمریکا ( FDA) سازمان غذایی و دارویی کره (KFDA ) و دارای لایسنس CE ( کیفیت ) و GMP  اتحادیه اروپا و آمریکا می باشد این محصول با مدرک بین المللی و تاییدیه جهانی سازمان غذا و دارو باعث افزایش اعتماد و اطمینان مصرف کنندگان از کیفیت و امنیت و سلامت محصول شده است. دکتر رولر با علم و ظرافت خاص این دستگاه را با تاییدیه سازمان دارویی بین المللی تولید کرده است. با تکنولوژی تولید محصول برخلاف مونتاژهای مختلف این محصول با نام و نشان تجاری مختلف، دکتر رولر اورجینال از سیستم جدید بسته بندی بهداشتی، بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده کرده است.

در پروسه تولید محصول بطور دقیق هر محصول توسط 300 میکروسکوپ بابت درشت نمایی و بزرگ سازی به منظور بالا بردن درجه امنیت، سلامت و دوام محصول بررسی می شود.

پروسه اختصاصی و منحصربه فرد تولید و ساخت این محصول با قفل کردن سوزن ها بصورت معکوس و موازی باعث شده تا این محصول نسبت به درمارولر های موجود دیگر در بازار 50% مستحکم تر و موثرتر باشد و سوزن های آن بطور کامل یکدیگر را پوشش داده و تحریک کلاژن بیشتری حاصل شود.

استریل شدن توسط اشعه گاما باعث امنیت بیشتر محصول نسبت به باکتری شده است و در پروسه بسته بندی درمارولر دکتر رولر 6 مرحله استریلیزه و بهداشتی وجود دارد که باعث عدم بروز مشکلات خطرناک بهداشتی در استفاده مکرر دستگاه میشود.

 جنس سوزن های درمارولر

جنس و نوع سوزن ها برند درمارولر دکتر رولر

سوزن های دستگاه دارای تاثیر قابل توجهی برای درمان پوست می باشند.

در دستگاه دکتر رولر از بالاترین کلاس کیفیت سوزن (STAILNESS STEEL 306) برای استفاده بر روی پوست و فولاد مقاوم در برابر خوردگی ( ضدرنگ ) به کار برده شده است که باعث کاهش چشمگیر جذب میکروب می شود.

این مدل از سوزن باعث ایجاد مجرا و روزنه های نازک و ظریف موقتی (2-8 ساعت) بر روی پوست شده و باعث افزایش چشمگیر کیفیت و التیام پوست ( نتیجه درمان ) می شود و استفاده انحصاری از این متریال در دستگاه دکتر رولر باعث افزایش محبوبیت و اطمینان مصرف کنندگان و پیش رو بودن دکتر رولر شده است.

امنیت و سلامت محصول دکتر رولر

امنیت و بی خطر بودن این مدل از سوزن که به طور مستقیم با پوست در ارتباط است برجسته ترین و مهم ترین قسمت محصول می باشد . با توجه به متریال سوزن ها این محصول عاری از هرگونه آسیب رساندن به پوست می باشد.

دستگاه دکتر رولر با سیستم مکانیزه، استریلیزه شده است و متخصصان از طریق اشعه گاما، پروسه استریل شدن را توسط 300 میکروسکوپ ارزیابی می کنند.

در حال حاضر ما قادر به تولید و توسعه دستگاه دکتر رولر بدون هیچ گونه باکتری در پروسه تولید و بسته بندی می باشیم.

کمپانی دکتر رولر در ایران این افتخار را دارد که به طور تخصصی این درمان را علنی سازد و باعث افزایش اطلاعات هموطنان عزیز و بالا بردن کیفیت درمان نیز بشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.