درمان ملاسما یا لک صورت با استفاده از درمارولر

 

لک صورت

چگونه میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر لک صورت را از بین می برد؟

ملاسما یک عارضه پوستی شایع بخصوص در دختران و خانم ها می باشد.این عارضه به صورت لکه های قهوه ای بر روی گونه ها، پیشانی و چانه دیده می شود. شایعترین سنین بروز آن 20 تا 30 سالگی است. ملاسما یا لک صورت ممکن است احساس بدی به شما در مورد خودتان بدهد.ملاسما یک نوع اختلال رنگدانه ای پوستی است که اغلب در دوران حاملگی یا یائسگی ایجاد می شود. این لک ها در صورت بیشتر در لب بالا، گونه ها، پیشانی و چانه به صورت لکه های قهوه ای رنگ و اکثرا به صورت قرینه و دو طرفه است. اگر لک ها در لایه بیرونی پوست ایجاد شود ملاسمای بیرونی یا اپیدرمال ملاسما نامیده می شود.

اگر لک ها در لایه درونی پوست ایجاد شود ملاسمای درونی یا درمال ملاسما نامیده می شود. و اگر لک هم روی لایه بیرونی و هم در لایه درونی پوست ایجاد شود ملاسمای مرکب نامیده می شود. دانستن این که لک صورت شما از کدام نوع می باشد بسیار در روند درمان موثر است.شما با استفاده از درمارولر در چند دوره می توانید کاملا لک صورت خود را کم رنگ و برطرف کنید. امروزه متخصصین زیادی از روش میکرونیدلینگ برای از بین بردن ملاسما و لک صورت استفاده می کنند.  آن ها از درمارولرهایی با 190 سوزن کوچک برای درمان لک استفاده می کنند. این سوزن ها در مسیر خود در داخل پوست کانال ها یا زخم هایی ریز بوجود می آورد و بدن را وادار می سازد تا این فضاها را با کلاژن و الاستین پر کند در این صورت بافت پوست، سفتی و رطوبت پوست بهبود  می یابد. استفاده از درمارولر هیچ گونه عوارضی ندارد و شما بدون هیچ گونه درد و خطری  می توانید پوست آسیب دیده خود را درمان کنید.

 

میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر

 

چگونه درمارولینگ تراپی یا درمان با میکرونیدلینگ به درمان لک صورت کمک می کند؟

روش های بسیار زیادی برای درمان ملاسما یا لک صورت وجود دارد.امروزه اکثر متخصصین پوست برای درمان لک صورت روش میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر را پیشنهاد می کنند. درمارولینگ تراپی یا درمان با میکرونیدلینگ نتایج بسیار قابل قبولی را در درمان لک صورت ارائه داده است. در حقیقت، میکرونیدلینگ بر روی

دکتر رولر

 

بیمارانی که لک های صورت آن ها زیاد و از نوع عمیق و مرکب بوده، بسیار خوب جواب داده است. در تحقیقاتی که در این زمینه انجام شد، از تعدادی خانم با عارضه پوستی ملاسما خواسته شد تا به صورت داوطلبانه در درمان با روش میکرونیدلینگ شرکت کنند. در طول درمان، یک سوزن 1.5 میلی متری را با استفاده از درمارولر روی لک های پوست به صورت رفت و برگشتی حرکت میدادند. هر روز 10 حرکت در چهار جهت انجام می شد.دوره درمان 30 روز بود. بعد از اتمام دوره درمان داوطلبان از نتیجه کار بسیار راضی بودند. 30% داوطلبان هیچ گونه دردی را احساس نکرده بودند، 70% دیگر درد بسیار جزئی و کمی را احساس کرده بودند. میکرونیدلینگ بدون درد، بدون آسیب رساندن به پوست و بدون هیچ عوارضی به درمان پوست شما کمک می کند. شما می توانید با استفاده از درمارولر برای چند دوره کاملا پوست خود را درمان کنید. شما بعد ازدرمان با میکرونیدلینگ پوستی شفاف و روشن خواهید داشت.

دکتر رولر

چرا بیشتر متخصصین درمان با میکرونیدلینگ را پیشنهاد می کنند؟

امروزه اکثر متخصصین پوست در کلینیک های خود از روش میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر برای درمان جای جوش، جای زخم، ترک های پوست، ریزش مو و بسیاری از مشکلات پوست و مو استفاده می کنند. درمارولینگ تراپی در درمان ملاسما یا لک صورت بسیار عالی عمل کرده است. درمارولینگ تراپی یا درمان با میکرونیدلینگ یک روش تازه شناخته شده برای درمان لک های صورت می باشد. این روش از نظر هزینه و وقت بسیار به صرفه تر از دیگر روش ها می باشد. شما می توانید هم به کلینیک پزشک مراجعه کنید و هم خود در خانه از این روش برای بهبود و درمان پوست خود استفاده کنید. نتیجه حاصل از میکرونیدلینگ در درمان لک صورت نسبت به دیگر روش های درمانی مانند لایه برداری شیمیایی و لیزر بسیار بهتر و سریع تر بوده است. درمان با میکرونیدلینگ یکی از امن ترین روش های درمانی پوست می باشد.

 

خرید محصولات دکتر رولر

 

برای اطلاعات بیشتر ما با در ارتباط باشید .

منبع: http://dermarollershop.com