درمان سلولیت با میکرونیدلینگ چه مزیت هایی دارد ؟

سلولیت

درمان سلولیت با میکرونیدلینگ روشی نوین است که نتایج بسیار درخشانی در بهبود ضایعات پوستی و زیبایی، داشته است. استفاده از روش درمان سلولیت از طریق درمارولر با میکرونیدلینگ بسیار تاثیرگذارتر و به صرفه تر از دیگر روش های درمان سلولیت است. امروزه در بسیاری از کلینیک ها، متخصصین برای درمان انواع مختلف مشکلات پوست و مو از روش میکرونیدلینگ و درمارولر استفاده می کنند.

درمان سلولیت با میکرونیدلینگ

سلولیت چیست؟

به تجمع بدشکل چربی ها در زیر پوست سلولیت گفته می شود. این مشکل بیشتر در خانم ها رایج است. آقایان به این دلیل که پوست محکمتری دارند، معمولا سلولیت ندارند. سلولیت تنها در خانم هایی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند وجود ندارد، بلکه خانم های لاغر هم ممکن است سلولیت داشته باشند، در حقیقت سلولیت سفت در بانوان رقصنده و ورزشکار بیشتر دیده می شود. در آیینه به پاها و ران های خود نگاهی بیندازید، آیا فرورفتگی هایی در این نواحی وجود دارد؟ به این ظاهر پوست پرتقالی، سلولیت گفته می شود. این چربی ها به صورت کیسه های کوچکی در زیر بافت ران ها، پشت بازوها و پاها به صورت بدشکلی رسوب می کنند و بافت ها را تحت فشار قرار می دهند و باعث می شوند اندامتان ظاهر پوست پرتقالی پیدا کند.

انواع سلولیت

مشخصا دو نوع سلولیت وجود دارد: سلولیت شل و سلولیت سفت. البته شناسایی این دو از یکدیگر کمی مشکل است اما ویژگی های خاصی نیز دارند.

سلولیت سفت معمولا ضخیم تر به نظر می رسد و چسبیده به عضلات است تا جاییکه با فشار دست نمی توان آنها را جابه جا کرد. سلولیت سفت را حتی نمی توان به راحتی فشار دارد و این نوع سلولیت معملا در ران ها و باسن به چشم می خورد. سلولیت سفت در افراد جوان با شرایط خوب جسمی بیشتر دیده می شود.

سلولیت سفت علاوه بر ظاهر ناخوشایندی که دارد، عوارض دیگری را نیز برای فرد به وجود می آورد. پوست آن ناحیه معمولا خشک و زبر است و کشیدگی زیادی در این ناحیه احساس می شود، همچنین پوست این ناحیه ممکن است یک حالت انقباضی به خود بگیرد. زمانی که این فیبرها مدت زیادی کشیده شوند، پاره می شوند و و یک جوش خوردگی را از خود به جای می گذارند.

و اما سلولیت شل تفاوت زیادی با نوع سفت آن دارد. این نوع از سلولیت معمولا در یک نقطه متمرکز نیست و قسمت زیادی از بدن را اشغال می کند. طبیعتا پوست این ناحیه سفت نیست و به نظر می رسد سلولیت در زیر پوست حالت مواج دارد. تشخیص این نوع سلولیت بسیار آسان است و با یک نگاه جزئی می توان آن را دید و همین نوع سلولیت است که نظر پزشکان متخصص را به خود جلب کرده است. بر خلاف سلولیت سفت که قابل جابه جایی نیست, این نوع از سلولیت را به راحتی با انگشتان دست می توان زیر پوست حرکت داد. پوست ناحیه ی مبتلا به این نوع سلولیت حالت افتادگی دارد و ظاهر ناخوشایندتری نسبت به سلولیت سفت دارد.

افرادی که پر تحرک هستند و پس از مدتی تحرکشان کم می شود , یا افرادی که در نتیجه ی رژیم های سخت در مدت کوتاهی لاغر می شوند این نوع سلولیت را تجربه می کنند.

 درمان سلولیت با میکرونیدلینگ

درمان سلولیت با میکرونیدلینگ

روش درمان سلولیت با میکرونیدلینگ برای ایجاد کانال های کوچک بر روی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرض کنید که ما باید سلولیت را از قسمت پشت بازوهای خود کاهش دهیم، بنابراین اول با کمک میکرونیدلینگ و درما رولر در این ناحیه خاص کانال های کوچکی ایجاد می کنیم، سپس یک لوسیون ضد سلولیت در آن منطقه مالیده می‌شود تا کانال های کوچکی  که بر روی پوست ایجاد شده‌اند به لوسیون برای نفوذ به پوست کمک کند. این کار به کاهش مقدار سلولیت در ناحیه ی مورد نظر کمک می‌کند، اما به یاد داشته باشید فرآیند درمان سلولیت با میکرونیدلینگ به شما در حذف کامل سلولیت کمک نمی‌کند. سلولیت را نمی‌توان به طور کامل از بدن خارج کرد، فقط می توان ظاهر آن را تا حد زیادی بهبود بخشید.

نکته دیگری که در مورد روش درمان سلولیت با میکرونیدلینگ مهم است این است که؛ این آسیب های کوچک ایجاد شده روی پوست به مغز، اطلاعاتی جهت ترمیم و تعمیر مجدد پوست می دهد، به همین دلیل بعد از مدتی استفاده از درمارولر، کل بدن شما ظاهر بهتری را پیدا می کند. سپس بدن ما شروع به کلاژن سازی و ارسال آن به سطح پوست بدن می کند.همه ما می‌دانیم که کلاژن یک ساختمان اصلی برای یک پوست درخشان و سالم است. در نتیجه داشتن کلاژن بیشتر برابر است با داشتن پوست بهتر. درما رولر در اوایل سال ۲۰۰۰ ساخته شد که مشابه با درمان های لیزری کار می کند و همچنین افرادی که از آن استفاده کرده اند نتایج رضایت بخشی را مشاهده کرده اند.

چگونه درمارولر سلولیت را درمان می کند؟

روش های درمانی زیادی برای درمان سلولیت وجود دارد اما هیچ کدام از آن ها به اندازه روش درمان سلولیت با میکرونیدلینگ به صرفه و شگفت آور نیست. شما با استفاده از درمارولر دکتر رولر می توانید به راحتی سلولیت را درمان کنید و به ظاهری جذاب و زیبا برسید. سوزن های درمارولر 3 سایز دارد: 1 میلی متری، 1.5 میلی متری، 2 میلی متری، که سوزن با توجه به حجم سلولیت انتخاب می شود. عموما سوزن 1.5 و 2 میلی متری برای درمان سلولیت و ترک های پوست و جای زخم انتخاب می شوند. بهتر است برای انتخاب سایز سوزن برای درمان سلولیت در قسمت های مختلف بدن از مشاورین دکتر رولر کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را از آن به دست آورید. این سوزن ها خراش های بسیار ریزی را بر روی پوست ایجاد می کند که این خراش های ایجاد شده در پوست برای کنترل آسیب های پوستی است. بدن برای بهبود این خراش ها شروع به ساخت کلاژن و الاستین می کند. بنابراین با تولید کلاژن بافت پوست بهبود می یابد.

درمان سلولیت با میکرونیدلینگ

یکی از مهم ترین مزایای درمان سلولیت با میکرونیدلینگ و استفاده از درمارولر نسبت به سایر روش های درمانی ، این است که برخلاف لیزر آسیب چندانی به لایه سطحی پوست وارد نمی شود، در نتیجه زخم و عوارض پوستی چندانی برجای نمیگذارد. بعد از استفاده از درمارولر فقط پوست کمی قرمز می شود که بعد از چند ساعت سریعا بهبود می یابد .

درمان سلولیت با میکرونیدلینگ تا کنون نتایج بسیار درخشانی برای ضایعات پوستی و زیبایی بدست آورده است. درمان سلولیت با میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های کلاژن و الاستین سازی و درمان آسیب های پوستی می باشد. روش درمان سلولیت با میکرونیدلینگ نیاز به صرف وقت و هزینه بسیار زیادی ندارد و با حداقل وقت و هزینه نتایج شگفت آوری را در پی دارد. میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر جای جوش، جای زخم، ترک های پوست، ریزش مو وسلولیت را درمان می کند. حتی اگر شما هیچ مشکلی با پوست خود ندارید می توانید از درمارولر برای شاداب سازی و زیبا سازی پوست خود استفاده کنید. اگر وقت کافی برای مراجعه به کلینیک ندارید، شما می توانید از درمارولر در خانه استفاده کنید و روش درمانی خود را داشته باشید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.