ترک شکم

درمان اثرات کششی(ترک ها) یا استرچ مارک با درما رولر

از ترکهای پوستی بعد از زایمان رنج میبرید؟ چگونه میکرونیدلینگ با درما رولر  ترکهای پوستی را از بین میبرد؟

یکی از تجربه های دردناک و چالش برانگیز برای هر زنی زایمان است. اما جدای ازسختی های دوران بارداری، یکی از علائم قابل رویتی که شما بعد از بارداری دچار آن میشوید ترکهای پوست میباشد. اگرچه ممکن است با کاهش وزن هم ترکهای پوستی به وجود بیاید اما اغلب اوقات بعد از زایمان این اتفاق می افتد. اینکه احساس بدی در مورد ترکهای روی پوستتان به شما دست بدهد طبیعی است. چون واقعا هیچکس دوست ندارد روی شکم ، پا و باسن خود همچین چیزی را ببیند. زمانی که بیکینی میپوشید خودتان میدانید که پوستتان چگونه بنظر می رسد.یا حتی در روزهای عادی دوس دارند بیکینی پوشیده و به ساحل و یا استخر بروند، داشتن ترک های آزار دهنده است. بیشتر خانمها به خاطر داشتن ترکهای روی پوستشان احساس شرمندگی می کنند. اگر شما استرچ مارک یا اثرات کششی یا همان ترک های پوستی بر روی پوستتان مشهاده میکنید استفاده از درما رولر و درمان میکرونیدلینگ روشی کاملا مطمئن ،طبیعی و بدون عوارض جانبی میباشد.

چگونه درمارولینگ و میکرونیدلینگ به از بین بردن ترک های پوست کمک می کند؟

میکرونیدلینگ یک انتخاب رایج در گشور های جهان اول  است که می خواهند ترکهای پوست خود را ازبین ببرند. این روش هم می تواند در کلینیک پزشک انجام شود و هم می تواند در خانه با استفاده از درمارولر دکتر رولر انجام شود. در روش درمارولینگ با استفاده از سوزن سوراخ های کوچکی در پوست ایجاد می شود. این سوراخ های ایجاد شده ی بسیار ریز در پوست سرعت تشکیل کلاژن و الاستین را بالا می برد. این سوراخ های ریزباعث زخمی شدن پوست نمی شوند. فقط باعث قرمزی بسیار کمی می شود  که رشد و تکثیر سلول های پوستی و کلاژن های جدید و سالم را تحریک می کند. مطالعات نشان می دهد، این اثرات بعد از چند هفته کاملا از بین می رود. شما ممکن است برای از بین بردن ترک های پوستی خود نیاز به چند دوره استفاده از میکرونیدلینگ داشته باشید. معمولا حداقل شش هفته زمان لازم است. این روش به پوست شما اجازه می دهد که خودبخود بهبود یابد.

خرید محصولات دکتر رولر

شکم

میکرونیدلینگ یک جایگزین عالی برای روش های درمان پوستی متداول میباشد.

درمارولینگ تراپی یا درمان با میکرونیدلینگ یک روش تازه شناخته شده است تا جایگزین روش های درمانی متداول و جراحی برای درمان ترک های پوستی و درمان جای جوش و زخم شود. مطالعات پزشکی نشان داده اند که میکرونیدلینگ اثرات مثبتی بر روی بهبود طبیعی پوست داشته است. این روش نتیجه خوبی در درمان جای جوش و ترک پوست داشته است. کسانی که برای از بین بردن ترک های پوست خود از درمارولینگ استفاده کرده اند بسیار از نظر ظاهری بهبود داشته اند. اگرچه روش های زیادی برای از بین بردن جای زخم و ترک پوست وجود دارد، میکرونیدلینگ توسط خیلی از متخصصین پوست و بیماران آن ها انتخاب شده است. این سوزن های طبی مزیت هایی نسبت به بقیه دارند، از جمله:

– بی خطر هستند و نتیجه ای کاملا مطمئن دارند

– روش درمان آسان و راحت دارند

– نتایج قابل قبولی را ارائه میدهند و برون عوارض هستند

برای اطلاعات بیشتر ما با در ارتباط باشید .

منبع: http://dermarollershop.com