قوانین فروشگاه دکتر رولر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و همچنین متعاقبا کاربر و خریدار نیز موظف به انجام کلیه قوانین کاربری در سایت می باشد.

در صورتی که در قوانین درج شده ، رویه  وخدمات این سایت در آینده تغییراتی حاصل  شود ، در همین صفحه بروزرسانی خواهد شد مجددا به اطلاع کاربران خواهد رسید.

لطفا جهت عدم برخورد با مشکلات پوستی در صورت استفاده از محصول ، به دقت مقالات سایت را مطالعه فرمایید.

با توجه به درمان میکرونیدلینگ و اینکه این فاقد هرگونه اثرات جانبی می باشد و همچنین دستگاه دکتر رولربا تکنولوژی اشعه گاما استلیزه شده است لذا در جهت اولین استفاده و استفاده مکرر از این دستگاه جهت ضد عفونی کردن و شستشوی چربی های پوستی (درصورت استفاده) با الکل 90% و آب داغ ضد عفونی کنید.

همچنین در صورت داشتن علائم بیماری زیر تا زمان بهبودی استفاده از دستگاه را جدا متوقف کنید :

  • آکنه و جوش فعال و چرکی یا عفونی
  • روزاسه (قرمزی فعال پوست)
  • بدخیمی پوست
  • زگیل ، تبخال ، اگزما و یا عفونت پوستی فعال
  • آفتاب سوختگی شدید ، بریدگی باز پوستی و یا لخته شدن خون در زیر پوست

ضمنا جهت اطمینان محصول را بر قستمی از پوست تست کنید و در صورت عدم بروز مشکلات خاص به درمان ادامه دهید همچنین داشتن لکه های قرمز یا خونی بسیار کوچک و یا قرمز شدن پوست پس از استفاده امری کاملا طبیعی است و از علائم کلاژن سازی پوست شما می باشد.

ضمنا بعد از استفاده از محصول تا 24 ساعت از تابش مستقیم نور خورشید به پوستتان جلوگیری نمایید در صورت الزام ، از ضد آفتاب SPF30 استفاده کنید.

استفاده از لوازم آرایشی در طول درمان جهت نتیجه با کیفیت و سالم تر را بسیار محدود کنید.

در صورت حساسیت به فلز و سوزن به پزشک خود مشورت کنید.

جهت استفاده موثر و سالم بدون هیچ مشکلی لطفا مقالات نحوه استفاده (بازه زمانی و چگونگی) را به دقت مطالعه نمایید.

با توجه به مطالب فوق ، سایت دکتر رولر از لحاظ قانونی هیچگونه مسئولیتی نسبت به علائم و مشکلات پوستی ای که بر اثر استفاده نا به جا و تخطی از مطالب ذکر شده به وجود آمده را نخواهد داشت. اما با توجه به اینکه سیاست های شرکت و آیین سایت دکتر رولر بر مبنای مشتری مداری می باشد ، مشاوره پوستی رایگان در جهت رفع مشکلات احتمالی در اختیار شما قرار گرفته خواهد شد.

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت اطلاع کامل و استفاده بهینه از محصول به دقت مطالعه نمایید

وورد کاربران به سایت دکتر رولر و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کمپانی دکتر رولر از سوی خریدار می باشد.

کمپانی دکتر رولر به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از محافظت میکند و نیز متعهد میشود در توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هر  چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد در واقع با استفاده از سایت فروشگاهی دکتر رولر شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

کلیه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه از جمله متن عکس علائم تجاری و کلیه محتوای تولید شده جزئی از اموال سایت دکتر رولر محسوب می شود و حق نشر در انحصار این فروشگاه می باشد و هرگونه انتشار به مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را به همراه دارد.

هفت روز هفته 24 ساعته شبانه روز امکان ثبت سفارش در فروشگاه دکتر رولر را خواهید داشت ولیکن از ساعت 9 الی 15 روز های کاری امکان پاسخ گویی ، پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.

روزهای کاری به معنی شنبه تا پنجشنبه هر هفته به استثنا تعطیلات عمومی ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در روز غیر کاری اولین روز کاری پس از آن پردازش خواهد شد.