از بین بردن جای جوش با میکرونیدلینگ و درمارولر

 

جوش صورت

آکنه چیست؟

آکنه یا جوش یک بیماری پوستی است و هنگامی رخ میدهد که منافذ پوست توسط چربی و سلول های مرده پوست مسدود شوند. آکنه معمولا روی صورت، گردن، قفسه سینه ، پشت و شانه ها پدیدار می شود. درمان های موثری برای آن وجود دارد، اما آکنه می تواند مداوم باشد. جوش به آرامی التیام می یابد، وهنگامی که یکی شروع به از بین رفتن می کند به نظر می رسد تعدادی دیگر درحال بوجود آمدن هستند. این بیماری‌ التهابی‌ مزمن‌ پوست که‌ در دوران‌ نوجوانی شایع است ممکن است گاهی‌ بطور متناوب‌ در سراسر زندگی‌ رخ‌ ‌دهد. علایم شایع آکنه عبارت است از: نقاط‌ سر سیاه‌ به‌ اندازه‌ سر سوزن‌، نقاط‌ سر سفید شبیه‌ نقاط‌ سر سیاه‌، جوش‌های‌ کوچک‌ چرکی‌ وقرمزی‌ و التهاب‌ در اطراف‌ جوشها.

غدد چربی‌ پوست به‌ دلایل‌ نامعلومی‌ دچار انسداد می‌شود، اما احتمالا تغییرات‌ هورمونهای‌ جنسی‌ در دوران‌ نوجوانی در این امر نقش دارد. وقتی‌ که‌ چربی‌ داخل‌ غدد چربی‌ نتواند به‌ بیرون‌ پوست‌ راه‌ یابد، این‌ چربی‌ تجمع‌ یافته‌ و توسط‌ باکتریهایی‌ که‌ بطور طبیعی‌ در غده‌ وجود دارند عفونی‌ می‌شود. استرس، پوست چرب، غدد درون ریز، سابقه خانوادگی و بعضی از لوازم آرایشی عوامل بروز آکنه هستند.

درمان‌ آکنه در اغلب‌ موارد مؤثر است‌، و خود بیماری‌ نیز معمولا پس‌ از دوران‌ بلوغ و نوجوانی خودبخود برطرف می شود. البته گاهی آکنه به روش درمان پاسخ نداده و شدت می گیرد. دراکثر موارد جای جوش و آکنه بر روی پوست باقی می ماند و حالت حفره ای روی پوست ایجاد می شود.

چرا هر شخص برای پوست بهتر به یک دکتررولر نیاز دارد؟

 

چگونه درمارولینگ تراپی یا درمان با میکرونیدلینگ جای جوش را از بین می برد؟

روش های بسیار زیادی برای درمان جای جوش و جای زخم استفاده می شود. میکرونیدلینگ یکی از روش های جدید و نوین برای درمان آسیب های پوستی است. در این روش با استفاده از درمارولر پوست را تحریک به کلاژن سازی می کنند در نتیجه با ساخت مقادیر زیادی کلاژن و الاستین، پوست بافت خود و جای اسکار و آکنه را نیز ترمیم می کند.

امروزه بسیاری از متخصصین پوست میکرونیدلینگ را به بیماران خود پیشنهاد می کنند. این روش کاملا ایمن و بدون عوارض می باشد. میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر به بهبود جای جوش و آسیب های پوستی دیگر کمک می کند. در حال حاضر موثرترین روش درمان جای جوش و آکنه میکرونیدلینگ با درمارولر است.

دراین روش منافذ بسیارریزی که درپوست توسط سوزن های درمارولر ایجاد می شوند موجبات نفوذ عروق جدید و رشته های کلاژن به کف جای زخم و آکنه را فراهم می نماید. حال با تحریک سلولهای بنیادی موجود در پوست آثارترمیمی به بهترین شکل صورت می گیرد.این منافذ بسیار ریز به تحریک فاکتورهای رشد پلاکت برای تولید کلاژن و الاستین جدید کمک می کند. درمارولینگ یا میکرونیدلینگ درکنار سلولهای بنیادی گیاهی در درمان ناصافی های پوست که ناشی از جوش های آکنه ٬ آبله مرغان و سالک می باشد٬ بسیار کارآمد و موثر بوده است.

 

خرید محصولات دکتر رولر

 

بوسیله میکرونیدلینگ می توان آثار ناشی از بخیه و زخم و جراحی و نیز اسکار باقی مانده ی سوختگیها و جای جوش و آکنه را به حداقل رساند. برای اولین بار در دنیا روشی بنام میکرونیدلینگ امیدهای بسیاری را در درمان آسیب ها و عارضه های پوستی و زیبایی ایجاد کرده است.

میکرونیدلینگ در مقایسه با دیگر روش های درمان جای جوش و آکنه و اسکار مثل لیزر، جراحی پوست، تزریق چربی و کلاژن و لایه برداری شیمیایی بسیار به صرفه تر است. این روش بدون درد و بدون عوارض است. بعد از استفاده از درمارولر پوست کمی قرمز و متورم می شود که بعد از چند ساعت این اثرات کاملا از بین می رود. میکرونیدلینگ یک روش کلاژن سازی طبیعی است.

بعد از استفاده از درمارولر، هنگامی که پوست شروع به تولید کلاژن برای پر کردن منافذ ایجاد شده توسط سوزن می کند، بافت پوست را بهبود می بخشد. علاوه بر این جای جوش، جای زخم و ترک های پوستی را نیز از بین می برد.اگر شما وقت مراجعه به کلینیک متخصص را ندارید، شما می توانید از درمارولر در خانه استفاده کنید و مشکلات پوست خود را از برطرف کنید.

دکتر رولر

جوش صورت

برای اطلاعات بیشتر ما با در ارتباط باشید .

منبع: http://dermarollershop.com

https://www.asds.net