20 استدلال برای استفاده از دکتر رولر

درمارولینگ تراپی

درمارولینگ تراپی یک راه نوین و موثر برای تولید کلاژن است که با وسیله ای به نام درمارولر انجام می شود و به پوست کمک میکند شادابی و جوانی اولیه خود را دوباره بدست آورد. هزینه ی میکرونیدلینگ بسیار کمتر از درمان های دیگر پوستی است و خیلی سریع تر از آنچه تصور کنید نتیجه می دهد. میکرونیدلینگ یک انتخاب خوب برای کسانی است که به فکر درمان مطمئن، پیشرفته و استاندارد هستند، می باشد.

20 دلیل برای استفاده از درمارولینگ تراپی به جای دیگر روش های درمانی پوست وجود دارد، که شامل؛

1. درمارولینگ تراپی یک راه طبیعی و موثر برای تولید کلاژن در پوست می باشد.

درمارولینگ تراپی بدون رساندن هیچ آسیبی به پوست باعث تولید کلاژن به صورت طبیعی می شود. میکرونیدلینگ با تحریک پوست باعث تولید کلاژن جدید می شود و به وسیله تولید کلاژن آسیب ها و عارضه های پوستی و زیبایی برطرف شده و پوست جوان تر و زیباتر به نظر می آید.

2. میکرونیدلینگ چین و چروک و خط خنده را برطرف می کند.

درمارولینگ تراپی با تحریک پوست و تولید کلاژن جدید باعث از بین رفتن چین و چروک و خط خنده و دیگر آثار روی پوست که به دلیل بالا رفتن سن به وجود آمده اند، می شود. این روش چین و چروک را از بین می برد و باعث بهبود وضعیت ظاهری پوست می شود.

3. میکرونیدلینگ جای جوش و جای زخم را از بین می برد.

روش های بسیار زیادی برای از بین بردن و درمان جای جوش و جای زخم توسط متخصصین استفاده می شود. اکثر مردم با جای جوش و جای زخم باقی مانده بر روی پوستشان مشکل دارند. ماندن جای جوش و جای زخم بر روی پوست به دلیل از بین رفتن کلاژن طبیعی در پوست است. درمارولینگ تراپی با تحریک کردن پوست و تولید کلاژن جدید جای آکنه و اسکار را از بین می برد.

4. میکرونیدلینگ استرچ مارک (ترک های پوستی) را از بین می برد.

استرچ مارک اغلب به دلیل کش آمدن پوست به وجود می آید. ممکن است بر اثر زایمان یا چاق و لاغر شدن پوست کش آمده و استرچ مارک به وجود بیاید. بسیاری از کسانی که از میکرونیدلینگ و درمارولر برای از بین بردن ترک های پوستی شان استفاده کرده اند، راضی بوده اند، ولی باید حتما از چند دوره درمانی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید و ترک های پوستی شما کاملا برطرف شود.

5. میکرونیدلینگ باعث می شود پوست جوان تر به نظر برسد.

از بین بردن جای جوش و جای زخم و ترک های پوستی باعث می شود ظاهر پوست بهتر شده و پوست جوان تر و شاداب تر به نظر برسد. درمارولینگ تراپی باعث می شود کرم های ضد پیری و ضد چروک بهتر جذب پوست شود و از پوست در برابر پیری و چین و چروک محافظت می کند.

میکرونیدلینگ تراپی

6. میکرونیدلینگ هیپرپیگمنتاسیون را از بین می برد.

زیاد در معرض آفتاب قرار گرفتن، جوش، زخم و دیگر عوامل غیر معمول باعث تولید ملانوسیت ها در پوست می شود که در نتیجه هیپرپیگمنتاسیون به وجود می آید. هیپرپیگمنتاسیون به شکل نقاط تیره در پوست است. درمارولینگ تراپی با تحریک کردن لایه سطحی پوست برای تولید و ترشح میزان ملانین نرمال و اندازه به برطرف کردن هیپرپیگمنتاسیون کمک می کند. عموما در طول دوره درمانی از کرم های روشن کننده هم استفاده می شود تا درمان خیلی بهتر و سریعتر به نتیجه برسد.

7. میکرونیدلینگ لک های پوستی به وجود آمده به دلیل بالا رفتن سن را درمان می کند.

با بالا رفتن سن ممکن است روی دست و صورت لک هایی به وجود بیاید که این لک ها باعث می شود پوست زشت و پیرتر جلوه کند. درمارولینگ تراپی با تحریک پوست و تولید کلاژن طبیعی باعث درمان لک ها می شود و طراوت و شادابی طبیعی را به پوست برمیگرداند.

8. میکرونیدلینگ به درمان روزاسه کمک می کند.

آکنه ی روزاسه یک مشکل پوستی است که در آن پوست ملتهب و قرمز می شود و بیشتر این قرمزی در پوست صورت و گونه ها و بینی و پیشانی مشاهده می شود. روزاسه ممکن است باعث شود کلاژن کمتر ترشح و تولید شود. نور آفتاب، استرس، آب گرم، باد، کار سنگین، الکل، رطوبت، هوای سرد و مصرف برخی غذاها باعث تشدید روزاسه می شود. درمارولینگ تراپی می تواند با تحریک پوست برای تولید کلاژن بیشتر روزاسه را درمان کند. اما اگر روزاسه ورم کرده یا چرک کرده باشد، درمارولینگ تراپی نمی تواند کمکی به درمان کند.

9. میکرونیدلینگ منافذ باز روی پوست را از بین می برد.

درمارولینگ تراپی به برطرف کردن منافذ باز روی پوست که معمولا روی بینی و گونه ها به وجود می آید کمک می کند. میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر لایه اپیدرم پوست را شکاف می دهد و با این کار باعث افزایش تولید کلاژن می شود. برای از بین بردن این منافذ باید از سوزن ۰٫۲۵ میلی متری هر روز استفاده کرد. فقط توجه داشته باشید که باید تا ۳۰ روز از درمارولر استفاده کنید.

10. میکرونیدلینگ از ریزش مو و کچلی جلوگیری می کند.

درمارولینگ تراپی می تواند ریزش مو و آلوپسیا را درمان کند. درمارولر با تحریک کردن فاکتورهای رشد باعث رشد مو، ضخیم شدن ساقه مو و افزایش سایز فولیکول ها می شود.

درمارولینگ تراپی

11. میکرونیدلینگ از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه است.

درمارولینگ تراپی در مقایسه با دیگر روش های درمانی مانند لیزر و لایه برداری شیمیایی بسیار ارزان تر است. شما می توانید از درمارولر در خانه استفاده کنید زیرا درمارولر یک وسیله ساده دستی است. برای نتیجه بهتر و سریعتر می توانید در کنار درمارولر از کرم ها و سرم های مکمل استفاده کنید.

12. عوارض جانبی میکرونیدلینگ بسیار کم است.

درمارولینگ تراپی در مقایسه با لیزر و دیگر روش های درمانی عوارض بسیار کمی دارد. در لیزر ممکن است پوست دچار سوختگی ملایم یا حتی شدید شود. لیزر برخی بیماری ها و مشکلات پوستی نظیر هیپرپیگمنتاسیون را نمی تواند درمان کند.

13. زمان استراحت بعد از میکرونیدلینگ بسیار کم است.

بعد از درمارولینگ تراپی و استفاده از درمارولر ممکن است فقط به ۲۴ ساعت استراحت نیاز داشته باشید ولی بعد از آن می توانید به محل کار خود برگشته و فعالیت های روزمره خود را انجام دهید. اما بعد از لیزر چند روز تا چند هفته نمی توانید کاری انجام دهید و باید از قسمت لیزر شده مراقبت کنید.

14. میکرونیدلینگ بسیار ایمن و بدون عوارض است.

این روش درمانی به وسیله تحریک کردن پوست به صورت کاملا طبیعی عارضه پوستی را درمان می کند. درمارولر با ایجاد سوراخ های ریز در سطح پوست این کار را انجام می دهد. ممکن است بعد از استفاده از درمارولر پوست کمی قرمز و ملتهب شود که این علائم بعد از گذشت چند ساعت کاملا از بین می روند. بعد از گذشت چند هفته شما می توانید نتایج اولیه بهبودی و درمان را مشاهده کنید.

15. نتایج بعد از میکرونیدلینگ پایدار و دائمی است.

نتایج به دست آمده بعد از درمارولینگ تراپی پایدار و ثابت است. ممکن است در برخی موارد دوره درمانی طول بکشد و تا هفته ها و ماه ها ادامه پیدا کند اما نتیجه به دست آمده در انتهای درمان، ثابت و همیشگی است. ممکن است برای درمان کامل یک عارضه پوستی، گذراندن چندین دوره درمانی نیاز باشد.

میکرونیدلینگ تراپی

16. میکرونیدلینگ درد بسیار کمی دارد.

در مقایسه با دیگر روش های درمانی عارضه های پوستی و زیبایی، درمارولینگ تراپی درد بسیار کمی دارد. کسانی که برای درمان عارضه پوستی خود از میکرونیدلینگ و درمارولر استفاده کرده اند، می گویند بعد از درمان درد بسیار کمی را احساس کرده اند.

17. در میکرونیدلینگ زمان بهبودی سریع تر است.

شما می توانید ۲۴ ساعت بعد از درمارولینگ تراپی و استفاده از درمارولر به محل کار خود بازگشته و فعالیت های روزمره خود را انجام دهید. هیچ نیازی به استراحت مطلق و چند روزه ندارید.

18. میکرونیدلینگ باعث می شود پوست جوان تر و شاداب تر به نظر بیاید.

بعد از تکمیل دوره درمانی و گذراندن چند دوره ظاهر پوست شما بسیار بهتر و زیباتر می شود. درمارولینگ تراپی باعث می شود پوست شما جوان تر و زیباتر و شاداب تر به نظر برسد.

19. درمارولر به راحتی در دسترس و موجود است.

درمارولر وسیله ای است که در درمارولینگ تراپی از آن استفاده می شود. درمارولر به راحتی در دسترس و قابل استفاده است. با توجه به عارضه و مشکل پوستی شما سایز سوزن درمارولر انتخاب می شود.

20. درمارولر را می توانید دوباره استفاده کنید.

شما می توانید درمارولر مخصوص خود را داشته باشید. بعد از استفاده از درمارولر آن را با آب گرم بشویید و سپس خشک کنید. شما می توانید تا زمانی که سوزن های درمارولر سالم و کامل هستند از آن بارها استفاده کنید.

بنابراین درمادرمارولینگ تراپی یک روش راحت، در دسترس و مدرن است که به پوست شما کمک می کند تا شادابی و جوانی اولیه خودش را بدون هیچ گونه عوارضی بدست آورد. 

 

 

2 thoughts on “20 استدلال برای استفاده از دکتر رولر

 1. آرام سليماني says:

  سلام ، ميخواستم بدونم ميتونم هر روز از درمارولر استفاده كنم ؟ يا بايد چند روز استراحت بدم به صورتم؟

  • Saeede Imani says:

   سلام آرام عزیز
   فاصله استفاده از دکتررولر بستگی به سایز نیدلی که تهیه میکنین داره.اگر سایز ۰/۲۵ دارید میتونین هر روز استفاده کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.