میکرونیدلینگ برای جای جوش

میکرونیدلینگ برای جای جوش

آکنه یا جوش یک بیماری پوستی است و هنگامی رخ می دهد که منافذ پوست توسط چربی و سلول های مرده پوست مسدود شوند. آکنه معمولا روی صورت، گردن، قفسه سینه، پشت و شانه ها پدیدار می شود. درمان های موثری برای آن وجود دارد، اما آکنه می تواند مداوم باشد. جوش به آرامی التیام می یابد و هنگامی که یکی شروع به از بین رفتن می کند به نظر می رسد تعدادی دیگر درحال بوجود آمدن هستند. این بیماری‌ التهابی‌ مزمن‌ پوست که‌ در دوران‌ نوجوانی شایع است ممکن است گاهی‌ بطور متناوب‌ در سراسر زندگی‌ رخ‌ ‌دهد. علایم شایع آکنه عبارت است از : نقاط‌ سر سیاه‌ به‌ اندازه‌ سر سوزن‌، نقاط‌ سر سفید شبیه‌ نقاط‌ سر سیاه‌، جوش‌های‌ کوچک‌ چرکی‌ وقرمزی‌ و التهاب‌ در اطراف‌ جوش ها.

غدد چربی‌ پوست به‌ دلایل‌ نامعلومی‌ دچار انسداد می‌شود، اما احتمالا تغییرات‌ هورمون های‌ جنسی‌ در دوران‌ نوجوانی در این امر نقش دارد. وقتی‌ که‌ چربی‌ داخل‌ غدد چربی‌ نتواند به‌ بیرون‌ پوست‌ راه‌ یابد، این‌ چربی‌ تجمع‌ یافته‌ و توسط‌ باکتری هایی‌ که‌ بطور طبیعی‌ در غده‌ وجود دارند عفونی‌ می‌شود. استرس، پوست چرب، غدد درون ریز، سابقه خانوادگی و بعضی از لوازم آرایشی عوامل بروز آکنه هستند.

درمان‌ آکنه در اغلب‌ موارد موثر است‌ و خود بیماری‌ نیز معمولا پس‌ از دوران‌ بلوغ و نوجوانی خودبخود برطرف می شود. البته گاهی آکنه به روش درمان پاسخ نداده و شدت می گیرد. در اکثر موارد جای جوش و آکنه بر روی پوست باقی می ماند و حالت حفره ای روی پوست ایجاد می شود.

میکرونیدلینگ برای جای جوش

چگونه از درمارولینگ تراپی یا میکرونیدلینگ برای جای جوش استفاده می شود ؟

روش های بسیار زیادی برای درمان جای جوش و جای زخم استفاده می شود. میکرونیدلینگ یکی از روش های جدید و نوین برای درمان آسیب های پوستی است. در این روش با استفاده از درمارولر پوست را تحریک به کلاژن سازی می کنند در نتیجه با ساخت مقادیر زیادی کلاژن و الاستین، پوست بافت خود و جای اسکار و آکنه را نیز ترمیم می کند.

امروزه بسیاری از متخصصین پوست میکرونیدلینگ را به بیماران خود پیشنهاد می کنند. این روش کاملا ایمن و بدون عوارض می باشد. میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر به بهبود جای جوش و آسیب های پوستی دیگر کمک می کند. در حال حاضر موثرترین روش درمان جای جوش و آکنه میکرونیدلینگ با درمارولر است .دراین روش منافذ بسیارریزی که در پوست توسط سوزن های درمارولر ایجاد می شوند، موجبات نفوذ عروق جدید و رشته های کلاژن به کف جای زخم و آکنه را فراهم می نماید. حال با تحریک سلولهای بنیادی موجود در پوست آثار ترمیمی به بهترین شکل صورت می گیرد. این منافذ بسیار ریز به تحریک فاکتورهای رشد پلاکت برای تولید کلاژن و الاستین جدید کمک می کند. درمارولینگ یا میکرونیدلینگ درکنار سلولهای بنیادی گیاهی در درمان ناصافی های پوست که ناشی از جوش های آکنه٬ آبله مرغان و سالک می باشد٬ بسیار کارآمد و موثر بوده است.

بوسیله میکرونیدلینگ می توان آثار ناشی از بخیه و زخم و جراحی و نیز اسکار باقی مانده ی سوختگی ها و جای جوش و آکنه را به حداقل رساند. برای اولین بار در دنیا روشی بنام میکرونیدلینگ امیدهای بسیاری را در درمان آسیب ها و عارضه های پوستی و زیبایی ایجاد کرده است.

میکرونیدلینگ در مقایسه با دیگر روش های درمان جای جوش و آکنه و اسکار مثل لیزر، جراحی پوست، تزریق چربی و کلاژن و لایه برداری شیمیایی بسیار به صرفه تر است. این روش بدون درد و بدون عوارض است. بعد از استفاده از درمارولر پوست کمی قرمز و متورم می شود که بعد از چند ساعت این اثرات کاملا از بین می رود. میکرونیدلینگ یک روش کلاژن سازی طبیعی است.

بعد از استفاده از درمارولر، هنگامی که پوست شروع به تولید کلاژن برای پر کردن منافذ ایجاد شده توسط سوزن می کند، بافت پوست را بهبود می بخشد. علاوه بر این جای جوش، جای زخم و ترک های پوستی را نیز از بین می برد. اگر شما وقت مراجعه به کلینیک متخصص را ندارید، می توانید از درمارولر در خانه استفاده کنید و مشکلات پوست خود را برطرف کنید.

چگونه زخم و جای باقی مانده از آکنه از بین می رود ؟

امروزه جوش صورت و باقی ماندن جای جوش بر روی بدن معضل بسیاری از افراد است. حتی برخی از متخصصین پوست با درمان و از بین بردن جای جوش مشکل دارند. جوش معمولا در دوران نوجوانی به وجود می آید. تقریبا ۸۰ درصد نوجوانان و جوانان با این مشکل روبرو هستند.

چند نوع جوش وجود دارد که هر کدام به نوعی به لایه درونی پوست نفوذ کرده و به آن آسیب می رسانند. آسیب رسیدن به لایه درونی و بیرونی پوست باعث باقی ماندن جای جوش روی پوست می شود. روش های بسیار زیادی برای درمان جای جوش وجود دارد. بعضی از این روش ها جای جوش را کاملا از بین نمی برد و بعضی دیگر بسیار گران و هزینه بر است. میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر جای جوش را برطرف می کند و از بین میبرد به همین دلیل است که بین همه بسیار محبوب شده است.

میکرونیدلینگ در مقایسه با دیگر روش های قدیمی درمانی بسیار ارزان، راحت و بدون درد است. به همین دلیل امروزه میکرونیدلینگ انتخاب بسیاری از افراد شده است.

درمارولر چگونه جای جوش را از بین می برد؟

قبل از شروع درمان و استفاده از درمارولر (در صورت داشتن سایزهای بالا) نقطه مورد نظر باید به وسیله کرم بی حسی، بی حس شود. این کار ممکن است ۴۵ دقیقه تا یک ساعت طول بکشد. بعد از بی حس شدن پوست درمارولر در جهات افقی، عمودی و دو جهت مورب هر جهت 5 مرتبه روی قسمت تحت درمان رول کنید.

بعد از اتمام استفاده از درمارولر قسمت مورد نظر کمی قرمز و ملتهب و یا دچار خارش و سوزش می شود. ممکن است استفاده از درمارولر ۱۵ دقیقه تا یک ساعت طول بکشد. برای گرفتن نتیجه بهتر باید حتما دوره درمانی خود را کامل کنید. هر دوره درمانی شامل هشت جلسه می باشد. مدت زمان درمان و میزان بهبودی به نوع پوست، نوع عارضه و شدت آن بستگی دارد. تولید کلاژن برای مدت زمان طولانی باعث بهبود و درمان عارضه و مشکل پوستی می شود. برای درمان جای جوش های کم و محدود به ۳ یا ۴ دوره درمانی احتیاج است تا بهبودی حاصل شود.

بعد از اتمام استفاده از درمارولر زیر نور مستقیم خورشید قرار نگیرید، به مکان های خیلی خشک نروید و سیگار نکشید زیرا ممکن است پوست حساسیت نشان داده و در روند درمان اخلال ایجاد شود. بعد از میکرونیدلینگ می توانید به محل کار خود بازگشته و به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازید.

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

مراقبت های پس از استفاده از درمارولر در خانه چیست؟

بعد از استفاده از درمارولر و بازگشت به خانه شما می توانید از سرم ها و کرم های مکمل و درمانی استفاده کنید. کرم ها و سرم های ضد جوش بسیاری وجود دارد که استفاده از آن ها بی تاثیر نیست. شما می توانید از درمارولر با سایزهای مختلف به راحتی در منزل استفاده کنید. برای گرفتن نتیجه بهتر و سریعتر استفاده از سرم های مکمل همزمان با درمارولر موثر است. بعد از هر بار استفاده از درمارولر آن را با آب داغ  و اسپری ضد عفونی کننده استریل کنید و بگذارید کاملا خشک شود.

آیا واقعا درمارولر در درمان جای جوش موثر است؟

درمارولینگ تراپی یا درمان با میکرونیدلینگ یک راه نوین، ارزان و راحت برای درمان و از بین بردن جای جوش است. میکرونیدلینگ بسیار موثر و ایمن است زیرا با نفوذ به لایه بیرونی و درونی پوست باعث تولید طبیعی کلاژن می شود. امروزه برای جوان سازی پوست، روشن سازی پوست و درمان انواع اسکار از میکرونیدلینگ و درمارولر استفاده می شود.

میکرونیدلینگ بدون آسیب رساندن به پوست و تنها با ایجاد میکروکانال های بسیار ریز در لایه بیرونی پوست یا اپیدرم باعث تولید کلاژن می شود. با تولید طبیعی کلاژن عارضه و مشکل پوستی درمان می یابد. بدون عوارض بودن و ایمن بودن میکرونیدلینگ باعث شده است امروزه این روش درمانی انتخاب بسیاری از متخصصین و مراجعه کنندگان آن ها باشد.

شما بعد از گذشت چند جلسه از شروع درمان به نتایج دلخواه خود دست خواهید یافت و این نتایج دائمی و همیشگی خواهند بود. البته طول دوره درمانی و رسیدن به نتیجه دلخواه بستگی به نوع عارضه پوستی و شدت آن دارد. اگر شما می خواهید جای جوش های خود را درمان کنید میکرونیدلینگ و درمارولر بهترین انتخاب است.

شما می توانید از درمارولر در کلینیک متخصص یا در خانه استفاده کنید. استفاده از سرم های درمانی مکمل در درمان بسیار موثر بوده و روند بهبود را تسریع می بخشد.

میکرونیدلینگ برای جای جوش

درمارولر و اثرات زخم، جوش، بخیه

درمان کامل اثرات جوش، زخم و بخیه و حتی آثار سوختگی با درمارولر دکتر رولر پیشنهاد متخصصان پوست و میکرونیدلینگ می باشد. برای توضیح بیشتر در این روش کانال های بسیار ریزی که در پوست ایجاد می شوند که باعث جذب مواد معدنی از کرم ها یا سرم ها به رشته های کلاژن و کف اسکار اکنه در لایه های زیرین پوستی و اپیدرم را فراهم می نماید. حال با تحریک سلول های بنیادی موجود در پوست و کلاژن ها آثار ترمیمی به بهترین شکل صورت میگیرد.
این روش در کنار استفاده از کرم های مربوط به معضل پوستی نظیر کرم های ویتامین C,A,D و کرم های ترمیم کننده ارگانیک نظیر از برند های مختلف نظیر استادرم،اسکین کد ،اون و… در درمان مشکلات مختلف پوست ، بسیار کار آمد بوده و امید های بسیار ارزنده ای ایجاد نموده است.

  • ایجاد پوستی نو و برطرف شدن اثر جوش و زخم و بخیه
  • تحریک لایه اپیدرم و زیرین پوست دارای اثر جوش و زخم توسط
  • پس از تحریک توسط درمارولر
  • درمارولر که باعث ساخت کلاژن و جذب 200 برابری کرم ها میشود

روش هاى درمان جاى جوش درحال حاضر، با محدوديت بين دو عامل اثربخشى و عوارض روبروست، روشهاى درمانى مؤثرتر، عوارض و دوره نقاهت طولانى ترى دارند نظیر لیزر و روش هاى كم عارضه تر، چندان مؤثر نيستند نظیر استفاده صرفا از کرم ها و مرطوب کننده ها. ميكرونيدلينگ از طریق درمارولر پاسخ مناسبى براى رفع اين محدوديت هاست. زیرا علاوه بر اثربخشی 90 درصدی در درمان اسکار آکنه، نسبت به روش های مشابه، غیرتهاجمی و بدون عارضه محسوب می شود و همچنین نسبت به تمامی روش ها بسیار مقرون به صرفه و ارزان تر هم می باشد.

بهترين نتايج درمانى در اسكار هاى پهن وكم عمق (rolling وboxcar) ديده مى شود و اثرات عميق كه حتى با كشيدن پوست، صاف نمى شوند، پاسخ متوسط به اين روش درمانى مى دهند و در استفاده مستمر از درمارولر امید به بهبودی در 3-4 دوره 6-8 هفته ای می باشد.

میکرونیدلینگ با درمارولر ” دکتر رولر ” درمانی است که با هیچ روش درمانی دیگری در دو بعد نتیجه و ترمیم موثر کامل پوستی و عوارض پوستی قابل مقایسه نمی باشد حتی لیرز.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال خود را بپرسید!

زمانی که جوابی داده شد / بروزرسانی شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنید.

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟