میکرونیدلینگ برای جای جوش

میکرونیدلینگ برای جای جوش

آکنه یا جوش یک بیماری پوستی است و هنگامی رخ می دهد که منافذ پوست توسط چربی و سلول های مرده پوست مسدود شوند. میکرونیدلینگ برای جای جوش جدیدترین و موثرترین روش درمانی برای درمان این عارضه پوستی است.
آکنه معمولا روی صورت، گردن، قفسه سینه، پشت و شانه ها پدیدار می شود. درمان های موثری برای آن وجود دارد، اما آکنه می تواند مداوم باشد. جوش به آرامی التیام می یابد و هنگامی که یکی شروع به از بین رفتن می کند، به نظر می رسد تعدادی دیگر در حال بوجود آمدن هستند. این بیماری‌ التهابی‌ مزمن‌ پوست که‌ در دوران‌ نوجوانی شایع است ممکن است گاهی‌ بطور متناوب‌ در سراسر زندگی‌ رخ‌ ‌دهد. علایم شایع آکنه عبارت است از: نقاط‌ سر سیاه‌ به‌ اندازه‌ سر سوزن‌، نقاط‌ سر سفید شبیه‌ نقاط‌ سر سیاه‌، جوش‌های‌ کوچک‌ چرکی‌ و قرمزی‌ و التهاب‌ در اطراف‌ جوش ها.

غدد چربی‌ پوست به‌ دلایل‌ نامعلومی‌ دچار انسداد می‌شوند، اما احتمالا تغییرات‌ هورمون های‌ جنسی‌ در دوران‌ نوجوانی در این امر نقش دارد. وقتی‌ که‌ چربی‌ داخل‌ غدد نتواند به‌ بیرون‌ پوست‌ راه‌ یابد، این‌ چربی‌ تجمع‌ یافته‌ و توسط‌ باکتری هایی‌ که‌ بطور طبیعی‌ در غده‌ وجود دارند، عفونی‌ می‌شود. استرس، پوست چرب، غدد درون ریز، سابقه خانوادگی و بعضی از لوازم آرایشی عوامل بروز آکنه هستند.

درمان‌ آکنه در اغلب‌ موارد موثر است‌ و خود بیماری‌ نیز معمولا پس‌ از دوران‌ بلوغ و نوجوانی خود به خود برطرف می شود. البته گاهی آکنه به روش درمان پاسخ نداده و شدت می گیرد. در اکثر موارد جای جوش و آکنه بر روی پوست باقی می ماند و حالت حفره ای روی پوست ایجاد می شود.

حال ممکن است که این سوال برایتان پیش بیاید که آیا میکرونیدلینگ جای جوش را از بین میبرد؟ برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.

میکرونیدلینگ برای جای جوش

چگونه از درمارولینگ تراپی یا میکرونیدلینگ برای جای جوش استفاده کنیم؟

امروزه بسیاری از متخصصین پوست میکرونیدلینگ را به بیماران خود پیشنهاد می کنند. این روش کاملا ایمن و بدون عوارض می باشد. میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر به بهبود جای جوش و آسیب های پوستی دیگر کمک می کند. در حال حاضر موثرترین روش درمان جای جوش و آکنه میکرونیدلینگ با درمارولر است. در این روش منافذ بسیار ریزی در پوست توسط سوزن های درمارولر ایجاد می شود و باعث کلاژن سازی و ترمیم بافت های آسیب دیده می شود. حال با تحریک سلول های بنیادی موجود در پوست آثار ترمیمی به بهترین شکل صورت می گیرد. این منافذ بسیار ریز به تحریک فاکتورهای رشد پلاکت برای تولید کلاژن و الاستین جدید کمک می کند.

بعد از استفاده از درمارولر، هنگامی که پوست شروع به تولید کلاژن برای پر کردن منافذ ایجاد شده توسط سوزن می کند، بافت خود را بهبود می بخشد. به همین دلیل جای جوش و آکنه را نیز از بین می برد.

نحوه استفاده از درمارولر بسیار ساده و آسان است. شما می توانید از درمارولر در خانه استفاده کنید و مشکلات پوستی خود را برطرف کنید. اولین کاری که باید انجام دهید ضدعفونی کردن دستگاه می باشد. سپس پوست خود را تمیز و عمل رولینگ را شروع کنید. رول کردن روی پوست باید در 4 جهت افقی، عمودی، مورب به چپ و مورب به راست باشد. بعد از انجام رولینگ باید دوباره درمارولر خود را تمیز و ضدعفونی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از درمارولر مقاله آموزش استفاده از درمارولر در منزل را حتما بخوانید.

مراقبت های پس از استفاده از درمارولر در خانه چیست؟

بعد از استفاده از درمارولر، شما می توانید بعد از 6 تا 8 ساعت صورتتان را بشویید. سعی کنید در دوره ی نقاهت پس از استفاده از درمارولر از لوازم آرایش استفاده نکنید. ممکن است بعد از میکرونیدلینگ پوست شما قرمز و ملتهب شود که این امری طبیعی است و با گذشت زمان این عوارض ظاهری از بین خواهند رفت. برای کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر در مورد مراقبت های پس از استفاده از درمارولر در خانه حتما مقاله مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ را بخوانید.

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

جای جوش با چند جلسه میکرونیدلینگ درمان می شود؟

نمی توان زمان دقیقی برای درمان جای جوش با درمارولر تعیین کرد، زیرا توان بازسازی پوست افراد با یکدیگر متفاوت است و بسته به زمان به وجود آمدن جای جوش نیز دوره درمان متغیر خواهد بود. افرادی که برای درمان جای جوش از درمارولر استفاده کرده اند، معمولا بعد از 5 تا 6 جلسه به نتیجه ی مطلوب خود رسیده اند. معمولا برای درمان جای جوش های کم و محدود به ۳ یا ۴ دوره درمانی احتیاج است تا بهبودی حاصل شود.

شما بعد از گذشت چند جلسه از شروع درمان به نتایج دلخواه خود دست خواهید یافت و این نتایج دائمی و همیشگی خواهند بود. البته طول دوره درمانی و رسیدن به نتیجه دلخواه بستگی به نوع عارضه پوستی و شدت آن دارد. اگر شما می خواهید جای جوش های خود را درمان کنید میکرونیدلینگ و درمارولر بهترین انتخاب است. استفاده از سرم های درمانی مکمل در درمان بسیار موثر بوده و روند بهبود را تسریع می بخشد.

بعد از میکرونیدلینگ برای جای جوش از چه محصولی استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید میکرونیدلینگ تاثیر محصولات موضعی درمانی مثل کرم ها، سرم ها و کوکتل ها را تا حد زیادی افزایش می دهد. شما از هر کرم یا سرمی که برای جای جوش مناسب باشد می توانید استفاده کنید.

اما پیشنهاد مشاورین حرفه ای ما به شما کوکتل SC+ یا کوکتل جای جوش و اسکار است؛ محصولی که بعد از میکرونیدلینگ بهترین نتیجه را برای درمان جای جوش در پی خواهد داشت. برای اطلاع از جزئیات این کوکتل درمانی و طریقه ی استفاده ی آن مقاله ی انواع کوکتل های میکرونیدلینگ در درمان مشکلات پوستی را در سایت دکتر رولر مطالعه کنید.

میکرونیدلینگ برای جای جوش

درمارولر و اثرات زخم، جوش و بخیه

در حال حاضر، میکرونیدلینگ بهترین روش موجود برای درمان جای جوش و آکنه است و عوارض و دوره نقاهت کمتری نسبت به روش های دیگر مانند لیزر و… دارد. این روش در مقایسه با دیگر روش های درمان جای جوش و آکنه مثل لیزر، جراحی پوست، تزریق چربی و لایه برداری شیمیایی بسیار به صرفه تر است و بدون عوارض و درد می باشد. بعد از استفاده از درمارولر پوست کمی قرمز و متورم می شود که بعد از چند ساعت این اثرات کاملا از بین می روند.

استفاده از میکرونیدلینگ و درمارولر مزایایی دارد که عبارتند از:

  • ایجاد پوستی جدید و برطرف شدن اثر جوش و زخم و بخیه
  • تحریک لایه اپیدرم و پوست دارای اثر جوش و زخم
  • درمارولر باعث ساخت کلاژن و جذب 200 برابری کرم ها و کوکتل های درمانی

میکرونیدلینگ با درمارولر “دکتر رولر” درمانی است که با هیچ روش درمانی دیگری قابل مقایسه نمی باشد.

درمارولر را برای جای جوش از کجا تهیه کنیم؟

درمارولر دکتر رولر دارای تاییدیه ی FDA می باشد و جنس سوزن های آن فولادی پزشکی است. شما می توانید درمارولر را هم از داروخانه و هم اینترنتی خریداری کنید. با خرید اینترنتی درمارولر دکتر رولر می توانید از راهنمایی های حرفه ای تیم مشاورین ما بهره مند شوید. مشاوران ما با تخصصی که دارند بهترین سایز سوزن را برای مشکل پوستی شما معرفی می کنند و پاسخگوی تمام سوالات شما خواهند بود.

برای خرید درمارولر خانگی به سایت دکتر رولر مراجعه کنید و یا با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.