میکرونیدلینگ و تغییر رنگ پوست

میکرونیدلینگ و تغییر رنگ پوست

افراد زیادی نگران این موضوع هستند که میکرونیدلینگ باعث تغییر رنگ پوست می شود یا نه ؟ زیرا خیلی از روش هایی که برای درمان عارضه های پوستی انجام می شود رنگ پوست را تغییر می دهند مانند لیزر و لایه برداری شیمیایی که باعث تغییر رنگ پوست می شوند. با وجود این که در پوست های طبیعی (زرد پوستان؛ مثل مردم آسیا و ایران) نسبت به پوست های روشن درصد تغییر رنگدانه های پوست بیشتر است اما میکرونیدلینگ و درما رولر برای پوست های طبیعی بسیار مناسب است و درصد تغییر رنگدانه های پوست را کاهش می دهد.

مردمان آسیا معمولا بیشتر از سفیدپوستان اروپایی یا سیاه پوستان آفریقایی، جوش می زنند. جوش های سرسیاه و لکه های قهوه ای هم معضل دیگری به دلیل تابش خورشید پرحرارت برای مردمان آسیا هستند. باد و سرمای خشک پاییزی و زمستانی و گرمای خشک تر تابستانی، باعث شده که پوست آسیایی ها بسیار خشک و حساس شود و در نتیجه خیلی زود چروک بخورد. به همین خاطر خانم های جوان کشورهای آسیایی به خصوص آسیای غربی و ایران از سنین پایین اقدام به تزریق بوتاکس یا چربی برای از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم یا خط لبخندشان می کنند و مدام از خشکی پوست بدنشان بعد از حمام کردن می نالند.

قرمزی و خارش پوست، یکی دیگر از مشکلات ما آسیایی ها است که به خاطر خوردن غذاهای تند و پر ادویه و آلرژی زا مانند بادمجان یا گوجه فرنگی به وجود می آید. یکی دیگر از دلایل ایجاد حساسیت پوستی بین مردمان این قاره کهن، استرس بیش از حد آنها است. نگرانی دیگر مردمان قاره پهناور آسیا این است که بیشتر اوقات، پوست صورت شان خسته و تیره به نظر می رسد. اغلب کشورهای آسیایی، آب و هوای آلوده ای دارند. پس، اگر تیرگی پوست مردم آسیا ژنتیکی نباشد، حتما در اثر آلودگی هوا است.

میکرونیدلینگ و تغییر رنگ پوست

تاثیر گذار بودن درمارولر و میکرونیدلینگ

در مورد تاثیر گذار بودن درمارولر و میکرونیدلینگ بر درمان مشکلات پوستی مردم آسیا تحقیقاتی صورت گرفت. در این تحقیقات، ۳۶ آسیایی از سن ۱۸ تا ۴۰ سال داوطلب شدند تا ببینند میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر می تواند جای زخم و جای جوش روی صورت شان را برطرف کند. آن ها در طول یک ماه، پنج دوره درمانی را با درمارولر گذراندند. جای زخم و جای جوش حدود ۷۵% داوطلبان از بین رفته بود. هنگام مقایسه عکس های قبل و بعد داوطلبان حدود ۵۰ تا ۷۵% عارضه های پوستی آنان بهبود یافته بود. بعد از پایان دوره درمانی و تحقیق همگی آن ها از نتیجه کار راضی بودند. میکرونیدلینگ هیچ گونه عوارضی نداشته، در همه آن ها قرمزی و سفتی پوست مشاهده شده بود که این امری طبیعی بوده و بعد از چند ساعت اثر آن از بین رفته است. درمارولر یا میکرونیدلینگ عارضه ها و آسیب های انواع پوست با انواع رنگ ها را بدون هیچ گونه عوارضی درمان می کند.

برای درمان مشکلات و عارضه های پوستی روش های متعددی وجود دارد. اغلب مردم برای درمان و بهبود مشکلات پوستی خود از روش های لیزر و لایه برداری های شیمیایی استفاده می کنند، که با توجه به حساسیت پوست شان احتمال تغییر رنگدانه های پوستی و ایجاد زخم بعد از درمان وجود دارد. میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر بدون هیچ گونه تغییر رنگ پوست و ایجاد زخم، عارضه پوستی مردم ایران و آسیا را درمان می کند. میکرونیدلینگ در مقایسه با دیگر روش های درمانی بسیار ایمن تر و باصرفه تر از نظر هزینه و وقت می باشد. امروزه از میکرونیدلینگ و درمارولر برای درمان جای زخم و بسیاری از مشکلات پوستی و زیبایی دیگر استفاده می شود. بسیاری از متخصصین پوست و مو به مراجعه کنندگان خود روش میکرونیدلینگ را پیشنهاد می دهند زیرا این روش به نتایج بسیار درخشانی در درمان و بهبود آسیب ها و عارضه های پوستی دست یافته است. تمامی کسانی که از این روش استفاده کرده اند از نتیجه کار و انتخابشان راضی بوده اند. شما می توانید از میکرونیدلینگ و درمارولر در خانه استفاده کنید و روش درمانی خود را داشته باشید. بعد از استفاده از درمارولر به راحتی می توانید به انجام فعالیت های روزانه خود برسید.

میکرونیدلینگ و تغییر رنگ پوست

آیا میکرونیدلینگ باعث تغییر رنگ پوست شما می شود ؟

شما ممکن است نگران این موضوع باشید که درمارولر یا میکرونیدلینگ برای نوع پوست شما مناسب است یا خیر. هنگامی که شما برای درمان مشکل و عارضه پوستی خود از روش های قدیمی مانند لیزر و لایه برداری شیمیایی استفاده می کنید احتمال تغییر رنگ پوست شما وجود دارد. در پوست های طبیعی (زرد پوستان؛ مثل مردم آسیا و ایران)  نسبت به پوست های روشن درصد تغییر رنگدانه های پوست بیشتر است. اما میکرونیدلینگ و درما رولر برای پوست های طبیعی بسیار مناسب است و درصد تغییر رنگدانه های پوست را کاهش می دهد.

چرا پوست های طبیعی بیشتر مستعد التهاب و تغییر رنگ هستند ؟

یکی از مشکلات رایجی که بین مردم ایران، آسیا و آمریکای لاتین وجود دارد این است که تجمع رنگ دانه ها در پوستشان بسیار زیاد است. پوست های طبیعی نسبت به دیگر پوست ها بیشتر جوش می زند و کک مک و لک صورت خیلی بیشتر در آن ها دیده می شود. هنگامی که ملانین بیشتر در پوست تولید شود از پوست در برابر آفتاب و آسیب های محیطی مراقبت می کند و اجازه نمی دهد که پیر شود و آسیب ببیند. اما در پوست های طبیعی ملانین خیلی کم ترشح می شود. ملانین بیشتر در پوست، پوست را تیره تر می کند. گاهی ممکن است قسمتی از پوست آسیب دیده و سطح ترشح ملانین یکسان نباشد در این صورت کک مک به وجود می آید و قسمت هایی از پوست تیره تر و قسمت های دیگر روشن تر است. در این صورت ناهمگونی رنگ دانه ها اتفاق می افتد و پوست از نقطه های تیره و روشن پر می شود.

چگونه میکرونیدلینگ به حل این مشکل کمک می کند ؟

درمارولر و میکرونیدلینگ یک روش مطمئن و موثر برای درمان انواع پوست و انواع رنگ پوست است. احتمال عوارض و ایجاد زخم و ایجاد تغییر رنگدانه در پوست در این روش بسیار کم است. میکرونیدلینگ برای درمان مشکلات پوستی مردم ایران، آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین بسیار موثر و کمک کننده بوده است. میکرونیدلینگ و درمارولر برای انواع پوست های روشن و تیره بسیار مفید است. میکرونیدلینگ در مقایسه با دیگر روش ها که باعث بروز عوارض و تغییر رنگ پوست شده است بسیار کم خطرتر و ایمن تر می باشد زیرا در این روش احتمال بروز عارضه یا تغییر رنگ پوست بسیار کم است. تنها عارضه بعد از استفاده از درمارولر قرمزی و سفتی پوست است که بعد از چند ساعت یا چند روز خود به خود برطرف شده و هیچ اثری از آن باقی نخواهد ماند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.