درمان ریزش مو یا آلوپسیا با درمارولر

 

ریزش مو

چگونه میکرونیدلینگ با درمارولر ریزش مو را درمان میکند؟ راهکارهای جدید برای درمان ریزش مو چیست؟

مهم ترین بخش درخشش ظاهری شما، موی شما است. مدل موی شما باعث میشود در مناسبت های مختلف، متفاوت بنظر بیایید. اما اگر شما موی زیبایی نداشته باشید این موضوع خیلی سریع به چشم همه میاید زیرا مو قسمت قابل رویت بدن می باشد. آلوپسیا یک علت شایع ریزش مو می باشد که ناشی از حمله دستگاه ایمنی فرد به بدن خودش است. در نتیجه باعث ریزش ناگهانی موها به صورت سکه ای روی سر می شود. یکی از انواع آلوپسیا، آلوپسیای هورمونی است که اغلب در آقایان اتفاق می افتد. آلوپسیا ممکن است به دلایل هورمونی، ژنتیکی، حساسیت پوستی و یا خود ایمنی (دستگاه ایمنی بدن به اشتباه حمله به خود بدن را آغاز می کند) رخ دهد. روش های درمانی زیادی برای درمان آلوپسیا استفاده می شود که شامل استفاده از داروهایی می باشد که تغییرات هورمونی را در پی دارند. گاهی اوقات افراد برای پوشاندن قسمت های خالی سر خود از رنگدانه هایی برای رنگ کردن آن قسمت استفاده می کنند. این کار نه تنها به بهبود آلوپسیا کمک نخواهد کرد بلکه باعث بدتر شدن وضعیت موها خواهد شد . 

 

درمان سلولیت با درمارولر

 

مو - دکتر رولر

اما این روزها میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر روشی جدید برای درمان آلوپسیا است. استفاده از درمارولر به مانند روش های دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه زیادی ندارد. مطالعات پزشکی نشان داده اند میکرونیدلینگ تاثیرات بسیار موفقی دردرمان آلوپسیا داشته است. میکرونیدلینگ بر روی قسمت های خالی سر بیماران بیشتر از روش های درمانی رایج برای درمان آلوپسیای هورمونی، تاثیر داشته است.

چگونه استفاده از درمارولر آلوپسیا را درمان می کند؟

درمان به روش میکرونیدلینگ با استفاده از درما رولر در بسیاری از کلینیک های متخصصین انجام می شود. امروزه میکرونیدلینگ یک روش جدید برای درمان ریزش مو است. در حقیقت میکرونیدلینگ با استفاده از درمارولر جای جوش، جای زخم، ترک های پوست، ریزش مو و بسیاری از مشکلات پوست و مو را درمان می کند و خیلی سریع تر و بهتر نسبت به دیگر روش ها جواب می دهد. از درمارولینگ و میکرونیدلینگ برای درمان و بهبود مشکلات مختلف پوست و مو استفاده میشود. امروزه برای درمان آلوپسیا در آقایان و خانم ها از درمارولر استفاده می شود. روش های متداولی برای درمان آلوپسیای هورمونی وجود دارد از جمله مصرف داروهایی مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید که این داروها باعث تغییرات هورمونی می شوند و در 40% موارد هم آقایان کاملا کچل شده اند. تحقیقات نشان داده است میکرونیدلینگ در درمان آلوپسیای هورمونی و ریزش مو تاثیرگذار می باشد. در تحقیقاتی که در سال 2015 انجام شد، 4 مرد با آلوپسیای هورمونی مورد معاینه و درمان قرار گرفتند. بعد از مدتی استفاده از روش های متداول و رایج هیچ اثری از رشد مو در قسمت های آسیب دیده وجود نداشت، اما زمانی که ازروش میکرونیدلینگ و درمارولر استفاده کردند شاهد تغییرات مهمی در قسمت پوست سر شدند. هر چه از این روش بیشتر استفاده کنید ریزش مو با افزایش آزادسازی اندوتلیالی که از فاکتورهای افزایش رشد مو است، کاهش می یابد. با کمک میکرونیدلینگ سایز فولیکول ها افزایش پیدا کرده و موها ضخیم تر می شود.

 

دکتر رولر

 

این تحقیقات نشان داد که برای درمان با درمارولر نیازی به مراجعه به کلینیک همانند دیگر روش ها نیست. شما می توانید در خانه با استفاده از درمارولر دکتر رولر این کار را انجام دهید. میکرونیدلینگ نسبت به دیگر روش ها بسیار به صرفه تر از نظر زمان و هزینه می باشد. بیماران بعد از درمان می توانند به راحتی به محل کار خود برگردند. میکرونیدلینگ به همراه درمارولرها میتواند آلوپسیای هورمونی مردان را درمان کند. استفاده از درمارولر جدیدترین و سریع ترین روش برای درمان این بیماری می باشد.

 

خرید محصولات دکتر رولر

 

برای اطلاعات بیشتر ما با در ارتباط باشید .

منبع: http://dermarollershop.com