آیا میکرونیدلینگ درد دارد ؟

آیا میکرونیدلینگ درد دارد ؟

آیا میکرونیدلینگ درد دارد ؟ اولین فکری که به ذهنمان می رسد، همین است که آیا میکرونیدلینگ درد دارد ؟ یا این که آیا درمارولر به پوست آسیب می رساند؟ درمارولرها از صدها سوزن طبی کوچک ساخته شده اند بنابراین اولین چیزی که با دیدن آنها به ذهنتان خواهد رسید احساس درد است. استفاده از درمارولر درد زیادی ندارد، میزان درد آن به سایز سوزن استفاده شده بستگی دارد.

آیا میکرونیدلینگ درد دارد ؟

آیا میکرونیدلینگ درد دارد ؟ 

ضخامت پوست به طور میانگین ۱٫۵ میلی متر است؛ البته در میکرونیدلینگ هنگام استفاده از درمارولر از کرم های بی حسی استفاده می شود. بین میزان درد و اندازه سوزن ها رابطه مستقیم وجود دارد. اگر از سوزن ۲۵,. میلی متری استفاده شود هیچ درد یا اذیتی را احساس نخواهید کرد فقط خیلی خیلی کم احساس سوزش می کنید. اگر از سوزن ۰٫۵ میلی متری استفاده شود احساس سوزش خیلی ملایمی خواهید کرد. اگر از سوزن ۱ میلی متری استفاده می کنید کمی درد را احساس خواهید کرد. سوزن ۱٫۵ و ۲ میلی متری دردناک است و می توانید از بی حسی استفاده کنید.

هنگامی که شما از درمارولر استفاده می کنید میزان درد در قسمت های مختلف بدن فرق می کند. مثلا ممکن است استفاده از سوزن ۰٫۵ میلی متری در بالای سر درد داشته باشد ولی استفاده از همان سوزن در قسمت های ضخیم بدن هیچ دردی نداشته باشد. سوزن های ضخیم و عمیق درمارولر درد بیشتر نسبت به دیگر سایزها دارند. در اولین جلسه در میکرونیدلینگ ممکن است شما درد را احساس کنید ولی در جلسات دیگر اینگونه نباشد و بدن دیگر واکنشی نشان ندهد. تقریبا در اولین دقایق استفاده از درمارولر درد خیلی زیاد به نظر می آید ولی با گذشت زمان این درد عادی می شود و شما دیگر هیچ چیز را احساس نخواهید کرد.

راه های دیگری برای کاهش حساسیت بدن شما و واکنش نشان ندادن به درد وجود دارد. شما می توانید یک پلاستیک پر از یخ را در محل مورد نظر قبل از انجام میکرونیدلینگ و استفاده از درمارولر نگه دارید. این کار باعث می شود بدن بدون استفاده از کرم های بی حسی، بی حس شده و خیلی بهتر و تاثیر گذارتر است. فقط خیلی طولانی بسته یخ را روی پوست نگه ندارید ممکن است پوست دچار یخ زدگی شود.

بعد از استفاده از درمارولر پوست شما کمی قرمز و ملتهب می شود که این امری طبیعی است اما ممکن است شما کمی احساس سوزش و سنگینی بر روی پوست خود داشته باشید. این علایم طبیعی بوده و بعد از چند ساعت کاملا از بین می روند. اگر از سوزن های ضخیم تر استفاده شده باشد این علایم تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت بوده و بعد از بین می روند.

بعد از میکرونیدلینگ پوست شما نیاز به وقت کافی برای درمان دارد. زمانی برای اینکه کلاژن های جدید ساخته شوند و پوست شروع به بهبود یافتن کند. معمولا این زمان بین ۴ تا ۶ هفته طول می کشد. اما تغییرات اولیه در همان هفته های اول نمایان می شود.

آیا میکرونیدلینگ درد دارد ؟

چرا باید از درمارولر دکتررولر استفاده کنیم ؟

دلایل زیادی برای استفاده و درمان از طریق درمارولر دکتر رولر وجود دارد که میتوان به موثر بودن، عدم بروز عوارض جانبی و مهمتر از همه طبیعی بودن این درمان و استفاده از پروسه ساخت کلاژن پوستی و تحریک آن اشاره کرد. این نوع درمان از طریق درمارولر دکتررولر برای پوست های دارای مشکلات پوستی نظیر  اثرات زخم، جوش، چین و  چروک، آثار کششی پوست و سلولیت، منافذ باز پوست و تیرگی و افتادگی پوست، و همچنین پوست هایی که نرمی، لطافت، ملایمت و هموار بودن خود را از دست داده اند و شروع به ایجاد چین و چروک، منافذ باز و در نهایت بیماری و خستگی پوست سوق پیدا می کند می باشد. از این رو درمان با درمارولر دکتر رولر پوست را نرم تر، هموارتر و به مراتب با نشاط تر می کند، که به طور عامیانه می توان گفت پوست مجددا و از نو ترمیم و ساخته می شود و به پوستی کاملا سالم و جوان تبدیل می شود .

درمان با درمارولر دکتر رولر، درمانی بالفعل، امن، سالم و با نتیجه ای موثر و مطمئن می باشد و همچنین این دستگاه (درمارولر) براساس روش و اسلوب منحصر به فردی طراحی شده و همچنین درصد درمان و ترمیم پوستی را حداقل تا 80% افزایش می دهد .

بنابراین اگر به دنبال راه مناسبی هستید تا ترکیب کلاژن و الاستین خودتان را بیشتر کنید و در اصل اثرات به جا مانده نظیر جوش زخم و چین چروک و معضلات ذکر شده فوق را از بین ببرید و پوستتان را ترمیم کنید و به پوستی جوان و بدون مشکل تبدیل کنید، به دستگاه درمارولر دکتر رولر نیاز دارید.

اینکه چرا از درمارولر دکتر رولر استفاده کنید و مزیت این برند با برند های دیگر را در مقالات بعدی مطالعه فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال خود را بپرسید!

زمانی که جوابی داده شد / بروزرسانی شد یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت می کنید.

+ = بررسی تشخیص انسان و ربات/ اسپم؟